Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

В момента е: Сря Дек 13, 2017 3:35 am


  • massive role plays.

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • EUPHORIA

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Важно

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Герои.

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Социални мрежи

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Фейсбук


    Facebook
    You just got another stupid FarmVille request.

    23 Теми
    168 Мнения
    Вто Сеп 10, 2013 8:00 am
    Alexis Chamberlain Alexis Chamberlain.
  • Tumblr


    Tumblr
    Reblogging shit all day ,all night.

    24 Теми
    3017 Мнения
    Съб Дек 07, 2013 11:12 am
    Гост  Dear darlin' please excuse my writing..
  • Относно героите ви

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Зависими от модата

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Светски живот

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Мистик Фолс.

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Извън Мистик Фолс.

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Навсякъде в света и времето

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Всичко за Дневниците на вампира

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Светът на прожекторите и светлините

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Потребителска зона

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
  • Архив

    Теми
    Мнения
    Последно мнение
Кой е онлайн?

Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости
Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm

Регистрирани потребители: Нула


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legend : [ администратори; ][ модератори; ][ Луцифер;Бог ][ ангели; ][ богове; ][ демони; ][ антихристи; ][ древни вампири; ][ вампири; ][ вещици; ][ върколаци; ][ духове; ][ конници; ][ смъртни грехове; ][ хамелеони; ][ ловци; ][ хибриди; ][ братството на петимата; ][ хора; ][ обсебени; ][ confessions; ][ gossip girl; ][ the challenger; ][ - A. ][ [неактивни] ]

Нашите потребители са написали 41392 мнения

Имаме 302 регистрирани потребители

Най-новият потребител е TwylaHat


  • Има нови мненияИма нови мнения
  • Няма нови мненияНяма нови мнения
  • Форумът е заключенФорумът е заключен