The Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Мостчето Icon_minitimeПон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Мостчето Icon_minitimeНед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Мостчето Icon_minitimeВто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Мостчето Icon_minitimeСъб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Мостчето Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Мостчето Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Мостчето Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Мостчето Icon_minitimeЧет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Мостчето Icon_minitimeСря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 26 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 26 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Мостчето

3 posters

Go down

Мостчето Empty Мостчето

Писане by .cathalina boticheli Пет Ное 09, 2012 6:10 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
.cathalina boticheli
.cathalina boticheli
Вампир.
Вампир.

Posts : 486
Пари : 42578
Reputation : 4
Join date : 27.10.2012

Върнете се в началото Go down

Мостчето Empty Re: Мостчето

Писане by Sapphire Belikova Чет Сеп 12, 2013 9:16 pm














[You must be registered and logged in to see this link.]


Бях се втренчила в огледалото и поклащах главата си ту на едната ту на
другата страна,усмихвайки се шеговито.
-Огледалце,огледалце,кой смъртен грях е най-хубав на света?-Изпъкнах леко устни напред,като един от моделите на Виктория Сикрет и се засмях този път с глас,беше ми толкова смешно и забавно.Приключих с глупавите драми,влюбване,тъга,мъка,ярост,щях да бъда изцяло себе си.Пуснах косата си и взех вече парещата маша и започнах кичур по кичур да къдря косата си от средата надолу.Когато се загледах отново в огледалото имах чувството,че цвета ми доста е изсветлял и бие на оранжево,което ме ужасяваше.Една вибрация идваща от скрина ме събуди от мислите ми и взех телефона със свободната си ръка.С пръст плъзнах по екрана за да го вдигна.
-Би,аз не съм си в нас и ще отложим виждането за когато се върна.-От другата страна се чу женски,миловиден глас с нотка на съжаление.Смилих се и отговорих подобаващо на новата аз.
-Добре,звънни ми като се върнеш.-Затворих телефона и след приключването с огромната ми коса се заех с грима си.Тъй като щях да излизам в парка нямаше да е нещо крещащо,а само гланц,спирала и малко руж.Нанесох всичко гладко и прецизно,все едно правя хирургическа процедура.Когато приключих и с това,станах,изключих машата и доприпках до гардероба намиращ се в дъното на стаята и го отворих,започвайки да ровя.Извадих къси панталонки,потник и гуменки.Облякох се по най-бързия начин,сложих няколко гривни,пръстена,обици.Взех телефона си от тоалетката и го сложих в предният десен джоб на панталонките.Слязох надолу тичайки,като прескочих последните няколко стъпала.
Изведнъж се спрях точно на вратата и се обърнах,като погледа ми падна точно на колелото,което наскоро бях купила.Исках да се чувствам повече,като човек нали?Това беше идеалното средство.Искарах го от стаята в която беше и го завлякох заедно с мен навън,като затворих с крак вратата зад себе си и се качих на колелото.Беше толкова странно,не съм карала вероятно от векове,но все още помня как става.Все пак всеки е бил дете някога...Пътят до парка не беше особено далеч и за това карах до там,като на няколко пъти щях да се бутна в няколко кучета,едно дърво и трима или четирима човека изпречили ми се на пътя,а от мен се чуваше гласовито "Извинявай".
Гората бе пълна с хора днес,поради необичайното за сезона слънце,огряващо клоните,алеите и детските площадки от където се чуваха само викове.По алеята по която вървях аз имаше от всяка страна пейки и различни улични бутки продаващи захарен памук,царевица,дори и сладолед.Пътя осеан с розови листа от дърветата,а поляните в тъмно зелен цвят.
Но в следващият миг нещата се промениха напълно.Човека,който бях убила преди векове явно бе жив и тръгнал да ме търси.В момента в който останах сама и се озовах на върха на един хълм,той ме намери и ме нападна.Всичко стана много бързо,а борбата беше неизбежна.В борбата  изведнъж се спънах в един камък и се търкулнах по хълма,като се удрях с всичка сила в твърдата земя,няколко клони направиха рани по ръцете и гърба ми,а лицето ми беше цялото в кръв и надраскано.Приземих се на брега на реката,като половината ми тяло бе във водата,а аз в безсъзнание.




Sapphire Belikova
Sapphire Belikova
Смъртен грях.
Смъртен грях.

Posts : 161
Пари : 39271
Reputation : 0
Join date : 03.09.2013

Върнете се в началото Go down

Мостчето Empty Re: Мостчето

Писане by Jacob McQueen Пет Сеп 13, 2013 8:54 am

Нощта и съня ми бяха ужасни. Следващият път някой да ми напомни да не спя със стриптизьорка. По-добре с камериерка или нещо подобно. Първата ми вечер в Мистик Фолс и беше ужасно. Сексът беше под всякаква критика. Направо нямам думи. Беше ужасно. Как може..?! Просто никога повече. Погледнах до мен и видях онази да хърка като мечка. Боже, беше ужасно! Не стига, че хърка като дъскорезница, ами и се беше разположила на цялото легло. Аз бях точно на ъгъла на леглото и аха-аха да падна. Леле, наистина някой трябва да и' даде медал или някаква награда или по-добре да я запишат в книгата на Рекордите на Гинес за най-шумно хъркане. Това наистина не могат да го укротят и в цирка. Бутнах го силно и то не стана. Само се намести. Хванах момичето и го блъснах. След това тя леко се надигна. Наистина изглеждаше ужасно без грим. Повече толкова долу няма да падам. 
- Отиди да ми направиш кафе, кифло!
- Иска ти се! Отиди ти да ми направиш закуска!
Подсмихнах се. Като стана дума за закуска... Станах и отидох до банята, за да си взема един душ след това се върнах и, о каква изненада, чудовището от Лох Нес си лежеше и отново хъркаше. Чу се тропане от съседната стая и вик " По-тихо бе! Събуди ме говедо!". Е, не. Тази трябва да отиде на психолог или на лекар. Хванах я за ръката и я дръпнах. След това забих зъбите си във врата и започнах да пия. Даже и кръвта и' беше отвратителна! Отдръпнах се от нея и и' счупих врата. След това я изхвърлих в долната отворена кофа. Добре. Писна ми от нея. Мисля, че и вие щяхте да направите същото. Оправих се и реших да се разходя някъде из горичката. Просто може би щях да си намеря някой интересен или направо да намеря създателката си. Разбрах, че тук е прекрасно място за свръхестественото, особено за вампирите. Знам и историята, че някога е имало вампири. Дори и това май е най-старото място, където са се появили първите вампири. Добре. Дано да имам късмет. Вече ходех от около един час в гората и нямаше никой. Сигурно бях стигнал до Мексико. Чух някакво боричкане и се запътих нататък с огромна скорост. Видях някаква жена да пада от близкия хълм, приземявайки се на брега на реката. Доближих се до нея. Беше цялата в трева, мокра и в кал. Имаше тук-таме по някоя синина или драскотина. Някаква фигура приближаваше. Взех я на ръце и се запътих бързо към апартамента ми в хотела. До кофата,в която изхвърлих стриптизьорката, имаше полицаи, които разпитваха хората. Минах покрай тях като хала и влязох в апартамента. Положих я на леглото и заключих вратата. Седнах до жената. Беше красива. Реших, че трябва да я измия. Взех един леген и една от блузите ми, защото нямах парцал и я разкъсах. След това намокрих парчетата и започнах да премахвам мръсотията от нея. Имаше нещо странно-раните и' се лекуваха прекалено бързо. Съблякох я и и' облякох мои дрехи, защото нейните бяха целите в кал. Не съм правил нищо, ако това си мислите. Може да съм надникнал тук-там, но само толкова. Завих я с одеалото и  седнах на едно кресло, пускайки телевизора. Навън започваше да се стъмва, когато момичето се събуди.
Jacob McQueen
Jacob McQueen
Вампир.
Вампир.

Posts : 202
Пари : 39020
Reputation : 0
Join date : 11.09.2013

Върнете се в началото Go down

Мостчето Empty Re: Мостчето

Писане by Sapphire Belikova Пет Сеп 13, 2013 9:59 am















[You must be registered and logged in to see this link.]

Може би съм била в безсъзнание цял ден.Когато се осъзнах,главата ме цепеше ужасно,както и цялото ми тяло.Въпреки скоростното ми лекуване болката отминаваше след часове.Все още не отварях очи,просто защото нямах сили дори да се помръдна.Усетих някаква вода по мен,но след това отново загубих съзнание.След около няколко минути започнах да отварям леко очи,като първата ми работа беше да видя къде точно се намирам,защото не усещах вече водата да ме облива.Доколкото можех да видя бях в някаква непозната за мен стая,легнала на легло и увита в одеало,а срещу мен седеше един светлорусоляв мъж,който гледаше телевизия.Надигнах се съвсем леко почти до изправено положение,когато силната болка отново ме обля и застанах в първоначалната си позиция.Един от малкото хора,които можеха да ме убият беше този,който ме научи на всичко за моята същност.Един вид като наставник,докато не реши,че ставам прекалено силна и по добра от него единственото,което му е дошло на ума е да ме премахне.Но да се върнем на случващото се сега.
-Къде съм?И кой по дяволите си ти?-Първите ми два важни въпроса.Или е човек на Майкъл или обикновен вампир.С последни сили се надигнах на леглото,като осъзнах,че не съм със своите дрехи,а с мъжки.Дръпнах леко блузата с ръка,като върнах погледа на непознатия мъж.
-Къде са ми дрехите?-Как се озовах тук?-Продължавах да задавам въпроси,като тръгнах да ставам.
Отстрани сигурно изглеждах много зле.С рошава коса,малко размазана спирала по лицето,счупени нокти и зарастващи белези.Последното което помнех е как се сбихме на хълма и се отърколих надолу по склона с всичка сила завършвайки в реката.Чудно как не ме е довършил още там.Нужно му е било само да размаха пръст едва ли не за да ме убие.Злобата му край нямаше по онова време.Аз самата бях сигурно,че е мъртвец за това се бях заела лично.В момента трябваше да е зад хиляди тона беттона стена и омагьосан да бъде в безсъзнание до края на вечността,но ето на,явно имам прекалено много врагове.
Проекцията ми не действаше.Второто нещо,което пробвах.Наистина съм била изтощена.Майкъл имаше дарба да отнема енергията на което и да било същество,включително и дарбата за определено време,ако си близо около него.Отново се огледах,а мъжа пред мен нито ме нападаше,нито се опитваше да ме убие.Дишането ми беше учестено,а сетивата ми изчезнали,болката в главата ми пречеше да мисля трезво,а световъртежа,който се появи на всичко отгоре съвсем размаза картинката.Досега не съм се чувствала толкова зле.Знаех,че ако ме намери втори път,ще ми е запоследно.



Sapphire Belikova
Sapphire Belikova
Смъртен грях.
Смъртен грях.

Posts : 161
Пари : 39271
Reputation : 0
Join date : 03.09.2013

Върнете се в началото Go down

Мостчето Empty Re: Мостчето

Писане by Jacob McQueen Пет Сеп 13, 2013 2:27 pm

Погледнах я и после погледнах към телевизора. Потърсих дистанционното, а пръстът ми натисна червеното копче. Чу се тих звук и телевизорът драматично се загаси. Главата ми се извърна към нея, а после към прозореца. Зърнах, че полицаите вече ги няма и че навън беше пусто. Слънцето се беше скрило, а луната беше изгряла. Беше късно. Не знаех какво да правя с жената. Може би трябваше да я оставя да стои при мен или да я изпратя до тях. Не ми се занимаваше с нея, защото сега е моето време. Исках да изляза и да разгледам по-подробно града. Да потърся малко момичето и после да отида да пийна нещо в бара, но явно това щеше да си остане моя мечта. Изправих се от мястото си и отидох до банята. След малко се върнах с едно хапче. Виждаше се, че момичето не е в ред, защото се клатеше. Имаше световъртеж. Доближих се до нея, а тя бързо се дръпна и зададе същите въпроси. Оставих чашата и хапчето на нощното шкафче и се облегнах до момичето на леглото. Отворих устата си, за да започна разказа, но не успях да намеря никакви думи. Какво да и' кажа? Аз я намерих и това беше всичко.
- Ами... Много ме затрудняваш. Просто аз се разхождах и чух нещо, което ставаше на няколко километра от мен и дойдох да видя. В този момент ти се търкаляше и спря на брега. Не помръдваше даже. Доближих се, за да видя какво става и видях някакъв мъж да стои на хълма. Хванах те и те доведох тук. Това е всичко, но мисля, че ми дължиш някакво обяснение за всичко станало- оповестих и се отпуснах.
Jacob McQueen
Jacob McQueen
Вампир.
Вампир.

Posts : 202
Пари : 39020
Reputation : 0
Join date : 11.09.2013

Върнете се в началото Go down

Мостчето Empty Re: Мостчето

Писане by Sapphire Belikova Пет Сеп 13, 2013 3:24 pm













[You must be registered and logged in to see this link.]


Явно ми трябваха няколко минути за да се осъзная.Раните ми зарастнаха по бързо от тези на другите същества,а кожата ми стана отново както преди.Главата спря да ме боли,а силите ми се възвърнаха заедно с дарбата.Усетих прилива на енергия,като топъл свеж въздух идващ от прозореца.Мъжа седна до мен,като ми обясно накратко какво е станало,а по държанието му разбрах,че е поредният задник в този град....каква изненада.На всичкото отгоре ми заяви,че аз му дължа обяснение.
-Аз на теб?Миличък с колко години си по малък от мен...или векове?Не ти дължа нищо.-Изправих се от леглото,като взех дрехите си от пода,които бяха целите в кал...жалко купих ги вчера.
-Благодаря,че си ме измъкнал,но не би разбрал сериозните проблеми,които имам.Ти явно си от мъжете,които имат всяка в леглото си и ги изхвърлят на сутринта,като мокри котета,затова сте такава лесна плячка,за такива като мен.-Лека усмивка се появи на лицето ми,като се сетих през вековете колко мъже са се хванали в мрежата ми.Толкова лесно,че дори не си правя труда и да ги погледна,а те се лепят,като мухи на мед.
Съблякох дрехите,които ми беше сложил и ги оставих на земята,като облякох моите.Навън вече се бе стъмнило щом погледнах от прозореца.Явно доста време съм била в безсъзнание.Чувствах се като чисто нова и готова за отмъщение.За миг се спрях на прозореца и се облегнах,като извадих цигарите си от джоба.Слава Богу не се бяха намокрили,но телефона ми беше дал фира и го изхвърлих през прозореца.Запалих си една от цигарите,като спокойно издишах дима в стаята.
-След като ми спаси кожата трябва да науча поне името ти.Как се казваш непознати?-Попитах го,като изтръсках през прозореца и отново си дръпнах.
-Аз съм Сапфир,между другото,по природа смъртен грях.-Отново онази лека усмивка се появи на лицето ми.След,като изпуших цигарата си,хвърлих останалия фас през прозореца и го затворих,като тръгнах към вратата слагайки цигарите си в задния джоб.Първо трябваше да сменя дрехите си.
-Виж.Няма да ти досаждам,а имах тежък ден и имам нужда от питие...много питиета,както и да сменя тези кални дрехи.А и явно не съм ти приятна компания.-Да..не винаги използвах дарбата си да омайвам мъжете.Макар и той да се държи като задник не ми се занимаваше да се карам с него за щяло и нещяло.


Sapphire Belikova
Sapphire Belikova
Смъртен грях.
Смъртен грях.

Posts : 161
Пари : 39271
Reputation : 0
Join date : 03.09.2013

Върнете се в началото Go down

Мостчето Empty Re: Мостчето

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите