Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

В момента е: Вто Дек 11, 2018 6:06 pm

богове;

Информация за групата

богове;
Влезте, за да можете да се присъедините към групата или да я модерирате 
Лично съобщениеПотребителско имеМненияLocationМейлWebsiteМаркирай
Модератор на групата
Изпратете лично съобщениеRebekah Mikaelson2704Изпрати мейлаПосетете сайта на потребителя 
Членове на групата
Изпратете лично съобщение.ares ✘6♦ mystic falls. 
Изпратете лично съобщениеadorian largo.55 
Изпратете лично съобщениеAllison S. Deveroúx.1013 
Изпратете лично съобщениеClara Oswin Oswald.602 
Изпратете лично съобщениеDaniel Cromwell44 
Изпратете лично съобщениеeros.36 
Изпратете лично съобщениеgiuliano.12 
Изпратете лично съобщениеJames Bleak29 
Изпратете лично съобщениеKali.135 
Изпратете лично съобщениеLuke Laurent21 
Изпратете лично съобщениеMorrigan167 
Изпратете лично съобщениеАres1 
Изпратете лично съобщениеАфродита27In your dreams Посетете сайта на потребителя
Изпратете лично съобщениеВиктория.10 
Изпратете лично съобщениеЗевс8 
Изпратете лично съобщениеКалина1304 Посетете сайта на потребителя
Изпратете лично съобщениеФрея1 

Идете на: