The Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Flame's mansion. Icon_minitimeПон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Flame's mansion. Icon_minitimeНед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Flame's mansion. Icon_minitimeВто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Flame's mansion. Icon_minitimeСъб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Flame's mansion. Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Flame's mansion. Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Flame's mansion. Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Flame's mansion. Icon_minitimeЧет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Flame's mansion. Icon_minitimeСря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 20 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 20 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Flame's mansion.

2 posters

Go down

Flame's mansion. Empty Flame's mansion.

Писане by Henry Flemming Съб Яну 26, 2013 8:33 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Henry Flemming
Henry Flemming
Хамелеон.
Хамелеон.

Posts : 707
Пари : 44861
Reputation : 29
Join date : 11.11.2012

Върнете се в началото Go down

Flame's mansion. Empty Re: Flame's mansion.

Писане by Henry Flemming Съб Яну 26, 2013 8:55 pm

Дразнещия шум на алармата иззвъня, припомняйки ми, че часът е точно 6.00 сутринта. Беше лудост да ставам толкова рано, но пък това се случваше от години и вече бях свикнал. Разтърках сънено очите си и се надигнах до седнало положение. Пръстите ми се озоваха върху будилника и спряха дразнещия шум. Мързеливо се насочих към банята, където измих зъбите и очите си. Бях оставил леглото разхвърлено, завивките и чаршафите бяха намачкани, а възглавниците - разхвърлени. Нямах намерение да го оправям, тъй като домашната прислужница щеше да се погрижи. Мда, Лейла, жена на средна възраст, която бях наел и на която плащах щедро, за да се грижи за огромното имение и неговия изряден външен вид.
Облечен единствено в черни къси панталони, слязох в кухнята, където ме очакваше голяма чаша черно кафе, което щеше да ми помогне да се събудя по-бързо. Докато седях в кухнята и пиех мълчаливо кафето си, споменът за Марийс и роклята, която купих предния ден, изникнаха в съзнанието ми. Вчера се бях разколебал дали да й я пратя и да я видя, но съмнението ми бързо изчезна, заменяйки се с неутолимото желание да зърна красивото й лице отново. Чудех се какво ли прави в този момент. Имението не бе същото без нейното присъствие присъствие. Но..отново бях сбъркал и бях разсърдил Марийс с глупавото си детинско държание.
След като приключих с кафето, повиках Лейла и я накарах да изпрати роклята на адреса на любимата ми. Слязох във фитнеса, намиращ се в подземието на имението и започнах да тренирам както всеки ден.
Изминаха няколко часа в тренировки, след което влязох в банята, за да си взема душ. Бе едва 13 часа, затова се излегнах върху дивана и гледах телевизия, като най-неочаквано заспах там.
Гласът на Лейла ме събуди.
- Господин Флейм, събудете се. Госпожица Аутлет всеки момент ще бъде тук.
---
Този спомен нахлу в главата му,докато кракът му натискаше педала на газта и колата се движеше с бясна скорост.Думите на Марийс минаваха покрай него,но сякаш не я чуваше.Беше твърдо решен,че няма да я пусне,че ако трябва отново ще я направи своя заложница,но нямаше да я изгуби отново.Нямаше да позволи това прелестно създание отново да се изплъзне измежду пръстите му.
-Млъкни!
Чу се твърдият му глас.Виковете й го объркваха,в главата му бе настанал пълен хаос,виждаше единствено пътната лента,а вече дори нямаше и светлени."Дяволите да вземат глупавото празненство,което празнуваха гражданите на Мистик Фолс!"Помисли си Виктор,стискайки зъби.
Не си правеше труда да обръща внимание на това,което казваше,защото ако го направеше щеше да стане по-лошо.
След няма и минута колата бе паркирана пред огромното и внушително имение на господина.Виктор изгаси двигателя,погледна към Марийс. Излезе от колата и преди тя да е успяла да се измъкне вече се намираше преметната през рамото му.Срамните й опити да се отскубне от хватката му бяха дори комични за древния.Виктор бръква в джоба на дънките си и извади ключовете за вратата,пъхна правилния ключ в ключалката и влезе в къщата заедно с Марийс на рамо.Не смяташе да спазва глупавия обичай цяла нощ да бъдат на тъмно заради някакви прищявки и светна лампите в коридора.
-Няма смисъл и да си го помисляш.-отвърна,щом забеляза погледът на Марийс,който се стрелна към изхода.
-Всички врати са заключени,няма да си тръгнеш.
Впи сините си очи в нея,приближавайки се.Обви талията й в прегръдката си и допря челото си към нейното.
-Не мога да те пусна.
Прошепна срещу устните й,а след миг езикът му вече се бе заиграл с нейния в палава целувка.
Henry Flemming
Henry Flemming
Хамелеон.
Хамелеон.

Posts : 707
Пари : 44861
Reputation : 29
Join date : 11.11.2012

Върнете се в началото Go down

Flame's mansion. Empty Re: Flame's mansion.

Писане by Katherine Moro Съб Яну 26, 2013 9:37 pm

-Няма да млъкна!Спри колата,за последен път!-думите и обаче го накараха само да увеличи скоростта,с която караше.Марийс дори се принуди да се хване за дръжката ако не искаше да се впие буквално в седалката.Направо беше бясна.Нямаше си никаква представа какво го чакаше.Преди можете да се е държала по-добре,но сега нямаше да бъда така.Щеше да го накара да съжалява за това,че отново я беше отвлякъл.Как само я беше грабнал само?Сякаш Аутлет беше плажна кърпа,която Виктор можеше да разнася напред-назад.
След малко вече се намираха пред някакво огромно имение,но синеокото момиче,дори не извърна глава,за да го погледне.Обмисляше вариантите си за бягство,които бяха меко казано нищожни,тъй като Флейм беше древен вампир и можеше да я хване във всяка една стотна от секундата.Блондинът слезе от колата и след малко вече бе преметнал Марийс на рамо и вървеше към къщата.Ядът започваше да се расте в нея все повече и повече.Ръцете и и краката и се мяткаха наляво-надясно,като по някое време брюнетката удряше гърбът му,но разбира се,той трябваше да бъде достатъчно силен,за да не усети каквато и да е била болка.
Влязоха в имението и Марийс вече можеше да стъпи на краката си.Веднага погледна към входната врата и тогава чу твърдият му глас да казва,че няма да може да се измъкне.Да,тя също имаше известна представа,че трудно би излязла от тази къща без да бъда заловена от негово величество "Кралят на отвличанията".Виктор се приближи към нея и я притегли към себе си,като я целуна настоятелно.Знаеше,че Марийс не можеше да устоява на такива целувки.Просто нямаше смелостта,а и желанието да се отдръпне,но в този момент ядът и беше във връхната си точка,затова го избута от себе си.Погледна го за момент и отплесна ръката си,която се заби със страхотна сила в бузата на бившият и съпруг.
-Ти си егоист Виктор!Винаги си бил и винаги ще бъдеш!Обичах те,не разбираш ли,че това е в минало време.Не искам да бъда с теб,дори не те желая,така като преди.Не искам да имам нищо общо с теб!-лъжеше го!Лъжеше го безобразно,но беше ядосана и това бяха първите думи,които изплуваха в главата и.
-Няма да ти позволя да ме разиграваш!Не съм онова момиче отпреди не го ли разбра!-защо по дяволите гордостта и не и позволяваше да му каже какво наистина чувства и иска.Та тя го желаеше до безумие.Искаше отново да усети онова чувство на страст и удоволствие.Беше преспала с много мъже за всичките тези години,но никой от тях не успя да го замести и никой и никога нямаше да успее!
Katherine Moro
Katherine Moro
Вампир.
Вампир.

Posts : 62
Пари : 42115
Reputation : 7
Join date : 28.10.2012

Върнете се в началото Go down

Flame's mansion. Empty Re: Flame's mansion.

Писане by Henry Flemming Нед Яну 27, 2013 11:42 am

Древният очакваше такава реакция от синеоката красавица,бе напълно типично за нея.Да се бунтува,да се съпротивлява,да докаже колко силна бе,но той я познаваше по-добре и от себе си и знаеше,че далеч не бе толкова могъща,за колкото се представяше и искаше да изглежда.Да,бяха минали години, и двамата бяха променени, бяха станали по-силни, но той също добре знаеше,че това,което отслабваше Марийс бе именно той,а от къде бе сигурен,че и сега е така?Виждаше го в очите й,виждаше как се съпротивляваше с егото си, как й се искаше да бъде в ръцете му и да усети устните му по кожата си,която бе настръхнала,която го желаеше.
В мигът,в който тя го отблъсна от себе си древният се разсмя ехидно.Не,изобщо не бе изненадан,именно за това съпротивление ставаше дума.За пламъка,който виждаше в очите й,тя искаше да пребори самата себе си,а това..в един миг щеше да я унищожи.А щом усети как пръстите й удрят едната му страна се засмя доволно и хвана китките й моментално,впивайки погледа си в нейния.
-Откажи се,мила.Знаем,и двамата знаем,че рано или късно ще се предадеш.-говореше на сантиметри от устните й.
-И двамата знаем..че не можеш да устоиш на това например..-Виктор пусна едната й ръка и бавно впи пръстите си в кожата на бедрото й,месейки ръката си нагоре към ханша й,докато погледът му не се отделяше от нейния.
-И двамата знаем..че не би устояла и на това..-в следващата секунда Флейм допря съвсем нежно устните си към врата й,вдишвайки аромата на кожата й. Устните му се спуснаха надолу към деколтето й,а Марийс бе прикована към отсрещната стена.Виктор усещаше как гърдите й се повдигаха от дълбокото й дишане,усещаше как кожата й настръхваше при всяка следваща целувка,как тялото й трепереше в ръцете му.Блаженството от тази реакция,която предизвикваше у Аутлет го изпълваше.
-И,принцесо..колкото и да отричаш,колкото и лъжи да излязат от устата ти няма да ти повярвам.
Поклати отрицателно глава,отделяйки за миг устните си от горещата й кожа.
-А и знаеш,че мога да ти въздействам,едва ли искаш да взема истината по този начин,затова не опитвай да лъжеш,да лъжеш мен.
Говореше равно и спокойно,а дъхът му прогаряше кожата й. Флейм повдигна двете й ръце нагоре,опирайки ги в стената,а същевременно единият му крак се намести между нейните.Устните му бавно и нежно си откраднаха една целувка,последва втора,а третата..о,тя бе една от най-силните им целувки.Целувка,която сякаш изразяваше всичките му чувства и мисли в момента.Целувка,която спря дъха и на двамата.
Henry Flemming
Henry Flemming
Хамелеон.
Хамелеон.

Posts : 707
Пари : 44861
Reputation : 29
Join date : 11.11.2012

Върнете се в началото Go down

Flame's mansion. Empty Re: Flame's mansion.

Писане by Katherine Moro Нед Яну 27, 2013 12:26 pm

Защо?Защо по дяволите и причиняваше това?Толкова ли много я мразеше?За Бога!Марийс не можеше да се въздържа само заради присъствието му,а какво оставаше ако започнеше да и говори по този начин.Харесваше и когато Виктор използваше триковете си,за да и докаже,че Марийс буквално беше негова пленница.Че можеше да прави с нея каквото си поиска.Мразеше го,мразеше и него и себе си.
В момента когато пръстите му докоснаха нежната и кожа тя настръхна,показвайки му как и въздействаше.Виктор беше прав,Марийс не би устояла на нещо подобно,нямаше силата да го направи.Усещаше как след малко волята и да се държи на положение щеше да отиде на вятъра и всичко,което беше постигнала до сега щеше да се самоунищожи и то за какво?Заради целувките и докосванията на бившият и съпруг.
-Виктор спри.Моля те спри!-откога се молеше на някого?Марийс сериозно започваше да се притеснява за себе си.В присъствието на Флейм ставаше коренно различна.Ставаше по-добра.Нещо,което не и се беше случвало след раздялата си с него до днес.Не се харесваше такава.Толкова уязвима и то само заради чувствата си.Затова не искаше да се чувства,но сърцето и казваше съвсем друго.Подтикваше я да каже истината и да бъде отново с Виктор,за пореден път да усети топлината,която кожата му излъчваше и докосванията му,бликащи страст.
Краката и се подкосиха след тези целувки.Идеше и да сграбчи лицето му и да го притисне силно към себе си.Да му покаже какво наистина чувства,нямаше никакъв смисъл от думи.Действията им можеха да издадат мислите и и емоциите им.Синият и поглед се насочи към неговия,гледайки го като малко момиче.Гледаше го със същия онзи поглед,с който го гледаше,когато той я беше спасил.Пое дълбоко дъх и тогава усети прилив на енергия.Адреналинът и се беше покачил,сърцето и биеше бясно в гърдите и,като не и даваше мира и покой.И тогава ядосана на себе си извика право в лицето му.
-Да,по дяволите!Да!Желая те повече от всичко на този свят!Искам отново да те усетя до себе си.Да почувствам отново ръцете ти,устните ти,дъхът ти разтапящ се по мен.Да!Липсваше ми!Липсваше с всяка една малка част от тялото ми,сърцето ми душата!Да Виктор! Все още те обичам и винаги ще те обича,не защото ме спаси,а защото ти си това,което винаги съм търсила.Ти ми даваше това,което исках!И знаеш ли какво!Бъди проклет за това!Бъди проклет,че никой друг не успя да те замести за всичките тези години!Сега доволен ли си!-каза всичко това на един дъх и го изгледа очаквателно.Сърцето и биеше все така силно и една буца беше заседнала в гърлото и,като не и позволяваше да говори.
-Това ли искаше да чуеш?-Марийс знаеше,че това искаше.И сега се надяваше да бъде удоволетворен,тъй като едва ли още веднъж това щеше да се случи.
Katherine Moro
Katherine Moro
Вампир.
Вампир.

Posts : 62
Пари : 42115
Reputation : 7
Join date : 28.10.2012

Върнете се в началото Go down

Flame's mansion. Empty Re: Flame's mansion.

Писане by Henry Flemming Нед Яну 27, 2013 12:54 pm

Той не можеше да откъсне поглед от тази жена.Жена,за чиято красота много биха убили... Изследваше всеки сантиметър от тялото й,всяка една извивка на перфектните й форми.Тя все още не беше негова,каквото и да казваше,след раздялата им Марийс бе свободна,но той знаеше,че рано или късно това ще се случи.Тези устни,тези безкрайни крака,лице на ангел... Ах,колко силно копнееше за тях!...Тя също го гледаше,изследваше мъжа отсреща с поглед. Той я привличаше,по странен,необясним начин,но и тя го желаеше. По начин,два пъти по-силен от преди.Искаше да бъде с арогантния,високомерен и неверен мъж,за когото всички жени говореха. Мъж,разбил сърцата на хиляди жени... Жени,които все още го търсеха и бяха готови на всичко за него.Погледнати отстрани,те двамата изглеждаха перфектната двойка - красиви,високомерни,обичани от всички. Но тя знаеше,че той ще я погуби,неговата любов бе сладка като шоколад,но действаща като отрова... А той жадуваше да "отрови" именно нея,за втори път.По-сладък и желан дори от първия.
Усещаше как тялото й се отпуска в неговите ръце и как с всяка една секунда силната й воля отслабваше.Не,Виктор не държеше да чуе това,което мислеше и чувстваше Марийс,но държеше да спре да го лъже в очите.Да го лъже,когато тялото й говореше напълно обратното бе нелепо.
В мигът,в който тя започна да говори той следеше всяка една нейна дума с известна доза на изненада,явно ефектът му върху нея бе още по-силен от преди.Попиваше всичките й думи,които започнаха да се блъскат в съзнанието му,каращи го да се смекчи.Дори за миг да съжали,че я е накарал да се чувства по този начин,да я накара да се чувства слаба.Знаеше колко ненавиждаше тя това чувство,а той-още повече.
-Шш..достатъчно.Недей.
Сложи пръста си върху устните й. Флейм нежно прокара пръсти през меката й коса.Не можеше да осъзнае как бе издържал толкова години без това великолепно създание.Гледаше я с обожание,с обич,двойно по-силна от преди.
Виктор взе Марийс на ръцете си и внимателно я понесе към спалнята си.Не смяташе да я третира като платените жени,с които бе спал през всички години,в които бяха разделени.Тя бе всичко друго,но не и такава,тя бе най-специалната жена.Щом влязоха в стаята му,той я постави внимателно върху леглото в хоризонтално положение.Намести се върху нея,опирайки се на ръцете си, които се намираха от двете й страни.
-Давам ти свобода,любима.Ако желаеш можеш да си тръгнеш.
Продума срещу устните й,целувайки ги съвсем нежно,сякаш ги целуваше за последен път.Не искаше да я задържа,ако това нямаше да е по нейна воля,тя имаше право да бъде щастлива независимо дали щеше да е с него или не.
Henry Flemming
Henry Flemming
Хамелеон.
Хамелеон.

Posts : 707
Пари : 44861
Reputation : 29
Join date : 11.11.2012

Върнете се в началото Go down

Flame's mansion. Empty Re: Flame's mansion.

Писане by Katherine Moro Нед Яну 27, 2013 1:36 pm

Чувстваше се наистина странно.Не беше свикнала да казва това,което чувства.Винаги криеше емоциите си в себе си.Не и харесваше да се чувства толкова слаба и уязвима пред някого.Без значение кой щеше да стои пред нея.А това,че в тази ситуация,бившият и мъж беше този,на който каза всичко,не я караше да се почувства по-добре.Кой знаеше какво се мислеше Виктор сега.За колко глупава я имаше?За колко безпомощна?
-Давай,подигравай ми се!Кажи,че съм най-глупавата жена на света.Кажи,че е недостойно една жена,като мен да се държи по този начин.Хайде Виктор!Кажи го!Знам,че го мислиш!-започна цялата да трепери от яд.Не знаеше какво да прави или какво да каже.Чувстваше се,като тийнейджърка,която току що бяха зарязали.
Виктор я вдигна на ръце и внимателно я занесе в спалнята,като я сложи на леглото и се озова върху нея,гледайки с любвеобвилност."Любима" тази дума започна да се превърта в главата и.Беше забравила за това чувство в стомаха си.Пеперудите не се бяха появявали от доста време,а сега долетяха само заради една дума от негова страна.
-Защо ми го причиняваш?Как смяташ,че ще си тръгна след като ти казах това,което чувствам.Това ли искаше да постигнеш?Да си докажеш за пореден път,че можеш да ме контролираш заради чувствата ми към теб.Да ми покажеш колко слаба ставам около теб.Това ли беше целта ти?-гледаше го право в очите.В нейните се прокрадваха пламъчета,които го караха да и каже това,което тя искаше да чуе,а именно истината.Виктор прекрасно знаеше колко много Марийс мразеше някой да лъже.
Katherine Moro
Katherine Moro
Вампир.
Вампир.

Posts : 62
Пари : 42115
Reputation : 7
Join date : 28.10.2012

Върнете се в началото Go down

Flame's mansion. Empty Re: Flame's mansion.

Писане by Henry Flemming Нед Яну 27, 2013 6:43 pm

-Защо мислиш,че ще те нарека така?-Мислите на вампира бяха произнесени на глас.Той наистина бе объркан,за толкова себичен ли го имаше?Смяташе,че се е превърнал в още по-голямо чудовище?
-Това ме наранява,скъпа.
Отвърна срещу устните й,докосвайки ги едвам-едвам.Наистина го нараняваше.Не смяташе,че привидната й омраза може да я докара дотук,че да мисли,че той наистина би я помислил за глупава и би я наранил нарочно.Би наранил всеки друг,но не и нея.
-Така е,любима..слаба си,любовта ти те прави слаба,но нека ти призная нещо..-гледаше я като едно влюбено момче,което всеки миг щеше да признае чувствата си.-.. аз съм не по-малко слаб, когато съм край теб и ти много добре знаеш това.Когато например докосвам кожата ти така..-Виктор набра тънкото парче плат по тялото й нагоре и силната му длан се разхождаше бавно и внимателно по бедрото й-..не само твоето тяло изтръпва.-Довърши вампирът.
-Когато целувам устните ти така..-Флейм впи силно и страстно устните си в нейните,сборичквайки езичетата им,в една продължителна игра.-..не само твоето тяло започва да гори.
-Когато погледна очите ти и ангелското ти лице,не само върху твоето лице се изписва усмивка,Марийс.И двамата сме въвлечени в това..
Прошепна тихо вампирът,отмествайки нежно косата й назад.Желанието му да я има растеше с всеки един момент,желанието всички тези дрехи да бъдат захвърлени на пода,а чаршафите под тях да бъдат намачкани,попивайки цялата тази страст,която излъчваха телата им.
Без да говори повече Флейм премести устните си по врата й,дарявайки го с безброй целувки,включващи и върха на езичето му.Намести я под тялото си,обгръщайки тънката й талия с едната си ръка Виктор повдигна момичето и тя се озова в скута му.
-Обичам те,Марийс. И нямам никакви притеснения да го оповестя пред теб,ако трябва и пред целия свят.Обичам тази,жена,която се намира между ръцете ми сега.
Флейм говореше съвсем сериозно,с една лека усмивка,пораждаща трапчинките на лицето му.
Henry Flemming
Henry Flemming
Хамелеон.
Хамелеон.

Posts : 707
Пари : 44861
Reputation : 29
Join date : 11.11.2012

Върнете се в началото Go down

Flame's mansion. Empty Re: Flame's mansion.

Писане by Katherine Moro Пон Яну 28, 2013 1:51 pm

Защото беше така!Марийс беше слаба.Загубваше всякакъв вид контрол над себе си,когато Виктор беше около нея.И то защо?Само защото го обичаше.Страхуваше се да му го каже,страхуваше се от последиците,а тя беше убедена,че такива щеше да има.
Но как би успяла да издържи на това,на което той я подлагаше.Изключително добре знаеше какво и причиняваше с докосванията и целувките си.Прекрасно знаеше как Марийс започваше да омеква все повече и повече,докато накрая просто не се разтопеше,като мед в ръцете му.Точно това се случваше и в момента.Докосваше я по един влудяващ начин.Начин,по който само той можеше да докосва.Устните му изгаряха нейните всеки път,щом ги докоснеха.Тялото и се губеше пред неговото.Големите му ръце обгърнаха тънката и талия и след секунди тя се намираше в скута му,чувайки думите,които Виктор изричаше.Преди обожаваше да чува тези думи от неговата уста.Най-вече и харесваше да го оповестява пред всички.Искаше всеки един човек на планетата да знае,че те двамата се обичаха до безумие.И колкото и да отричаше дори и пред себе си,Аутлет знаеше,че все още изпитва същите чувства към Виктор,които изпитваше и преди години.Все още би убила за него.Все още би дала животът си само той да бъде добре.
Хвана лицето му с ръцете си и опря челото си на неговото,след което го накара да я погледне.Сините и очи се впиха в неговите и Марийс заговори слова,които си мислеше,че няма да изрече никога повече през целият си живот,до края на вечността,но ето че отново и се случи.
-Обичам те,както в първият ден Виктор.Всичко се върна,когато те видях днес.Обичам гласът ти,тялото ти,уханието ти и най-вече думите,които казваш.Ти си моята муза Виктор,ти си моят живот и колкото и да те заблуждавах до преди малко,аз всъщност се опитвах да заблудя самата себе си но разбрах,че това е невъзможно.Опитвах се да убедя себе си,че ти си просто спомен от миналото,че вече нищо не ни свързва,но не е така.Всички пътища,навсякъде и по всяко време водят към теб и не ме е страх да го кажа.-Марийс въздъхна и се усмихна плахо,сякаш току що бе казала нещо срамно.Ако беше човек най-вероятно вече бузите и щяха да са поруменели.И въпреки раздялата и,въпреки дъщерята,за която Виктор не знаеше,тя отново щяха да бъдат заедно.Независимо от всичко и всички те се обичаха.
Katherine Moro
Katherine Moro
Вампир.
Вампир.

Posts : 62
Пари : 42115
Reputation : 7
Join date : 28.10.2012

Върнете се в началото Go down

Flame's mansion. Empty Re: Flame's mansion.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите