The Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Ana & Silas. - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Ana & Silas. - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Ana & Silas. - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Ana & Silas. - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Ana & Silas. - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Ana & Silas. - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Ana & Silas. - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Ana & Silas. - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Ana & Silas. - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 17 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 17 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Ana & Silas.

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Ana & Silas. - Page 2 Empty Ana & Silas.

Писане by Silas. Вто Юли 23, 2013 8:40 pm

First topic message reminder :

Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_lxwslroyup1r3dbuno1_500

Една от онези същества,които търсят лека - вампир.
Silas.
Silas.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 185
Пари : 39715
Reputation : 0
Join date : 17.07.2013

Върнете се в началото Go down


Ana & Silas. - Page 2 Empty Re: Ana & Silas.

Писане by Ана. Вто Юли 23, 2013 10:32 pm

Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_monixbiDIs1s301jso1_500
Глупави ще наричаш всички онези, които са ти казали (са те излъгали), че знаеш нещо за мен. Над твоите шантажи съм, именно защото са ми разказвали какъв си от доста време насам. За мен обаче си оставаш просто самотен вампиро-мразец, които си мисли, че е велик. Но и ти ще си намериш майстора, скъпи. Така или иначе всички ще умрем някога..И ще се радвам да знам, че никой не е запомнил твоето име. Защото именно така ще се случи. Ти си никой, просто още не си достигнал момента, за да го разбереш.
Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_mok959Op8A1rmjoeio1_400
Ако беше надвил своята гордост можеше и разговора да протече с не толкова неприятни теми. Аз никога не падам по гръб, Сайлъс. Дори да ме убиеш пак ще си останеш никой. Дори и да убиеш всички вампири истината си остава истина.
Ана.
Ана.
Вампир.
Вампир.

Posts : 362
Пари : 41240
Reputation : 32
Join date : 07.07.2013

http://freakvampires.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Ana & Silas. - Page 2 Empty Re: Ana & Silas.

Писане by Silas. Вто Юли 23, 2013 10:37 pm

Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_mbdnreMbv11qjjd59o1_500

Не осъзнаваш в момента,че съкращаваш времето си на живот.Ще се радвам,да се затрия,но знаеш ли какво .. най много ще се радвам на това,да те видя да страдаш и то за някой,когото обичаш и цениш.Все ще има такъв.Ти си податлива.Не ме интересува темата на къде отива,просто е крайно време да разбереш,че може да дойде и моя край,но за разлика от твоето име,моето винаги ще се помни..винаги,Ана.Аз създадох нещо,което всеки безсмъртен би искал,и аз ще сложа край на това.И ако си мислиш,че след като толкова много ми философстваш,че съм никой .. няма да промениш нищо.Не се влиая от мнението на вампир.На жалко същество.Препоръчвам ти да изживееш дните си така като искаш,защото край идва.Наричаш силата ми шантажи,нищо не си видяла.
Silas.
Silas.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 185
Пари : 39715
Reputation : 0
Join date : 17.07.2013

Върнете се в началото Go down

Ana & Silas. - Page 2 Empty Re: Ana & Silas.

Писане by Ана. Вто Юли 23, 2013 10:47 pm

Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_moln7oxyCd1r8m3xzo1_500
Миличък, жестоко си сбъркал представата си за мен. Аз не искам слава. Не ме интересува дали някой ще знае името ми. Томас ще оцелее, и за това ще се погрижа. Знам как да се пазя, за това си набий в главата, че не ме е страх от теб и заплахите ти, окей? Уредила съм си живота, с помощта на много по-властни същества от теб. Занимавай някой друг с великите си планове.
Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_mpsrnuT4le1r0cjp7o1_500
Не се ли притесняваш, че някой може да нарани твоята малка Грей? Не говоря за себе си, но пък не липсват кандидати. Ако на всеки срещнат се перчиш така и всеки срещнат се ослушва дали имаш слабости, то тогава малката е в голяма опасност.

Ана.
Ана.
Вампир.
Вампир.

Posts : 362
Пари : 41240
Reputation : 32
Join date : 07.07.2013

http://freakvampires.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Ana & Silas. - Page 2 Empty Re: Ana & Silas.

Писане by Silas. Сря Юли 24, 2013 8:15 am

Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_meet3leA6P1rm085zo1_500

А,ако мислиш,че ми пука за едно човешко същество,се лъжеш.Може да ми е слабост,но нали знаеш на всяко нещо идва край.Значи и нейния е дошъл,ако стане нещо.

Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_lwxxqhPWbu1r3h4ef

А ти това твое високомерно държание,какво ще постигнеш?Какво постигаш като казваш думи,които не са като за теб.Защо се правиш на корава?Успех ли си постигнала в миналото с това?Ако е така ... сега определено няма да постигнеш .. не ти отива.А повярвай ми,може да се говорят много нещата,за мен .. но едва ли нещо е вярно,Ана.Бях затворен в ковчег 2000 години и до всеки слух се променя.Кой знае какъв са ме изкарали.А и още нещо,аз може да не нараня спъкоценния ти Томас,но ако се опулиш на някой,който определено също като мен не харесва това,но е с по слаби нерви .. докато се осъзнаше,вече ще го погребваш.Дори няма да има време да го превърнеш.Затова се стегни в кръста и започни да накараш мозъка ти да функционира.

Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_matr3bN1VD1rxtype

Давам ти съвети как да изживееш дните си преди края и това,да се правиш на нахакана не ти е в стила,а ти се отнасяш по този начин - без уважение.Срам.Очаквах по-хубаво отношения към теб,за по възрастен .. но явно след като наследявах характера на всеки с чиито лик съм бил,скоро трябва да наследя твоя и да се видиш в други очи.
Silas.
Silas.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 185
Пари : 39715
Reputation : 0
Join date : 17.07.2013

Върнете се в началото Go down

Ana & Silas. - Page 2 Empty Re: Ana & Silas.

Писане by Ана. Сря Юли 24, 2013 8:37 am

Ana & Silas. - Page 2 Large
Така и не разбра, че думите ти не ме трогват. Получаваш такова отношение, каквото си заслужил; очевидно не знаеш как да се държиш с дама. Щом малката не е важна за теб, така стимулираш някой да я използва за играчка или просто да се нахрани с нея..Мъжкото ти нахакано поведение само те прави досаден. Да не мислиш, че премирам да съм вампир? И аз искам да съм човек, но след като няма да взема лекът (поради многото кандидати да го вземат), че си уредя живота.
Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_mpd7l9V3sP1sqqidfo1_400
Нали не мислиш наистина, че малкото ти планче ще има успеваемост? Дори да убиеш всички вампири, знаеш ли колко същества ще се наредят на опашката да те убиват? Все някой ще намери начин, защото няма същество, което да живее и да няма уязвима страна; така е настроена природата. Аз ще се върна, защото така сделка съм сключила. Сайлъс, много като теб, дори по-големички от теб се мислеха за голяма работа и ги гледах как умират.. Не беше по моя воля; те сами си намериха майсторите.. Не ми се води война, защото искам да си устроя живота. Ако не ме закачаш, няма да правя нищо и все ще намеря начин да оцелея, без да преча на скъпоценното ти бъдеще. Просто мина времето, в което се палех за войни и вражди.
Ана.
Ана.
Вампир.
Вампир.

Posts : 362
Пари : 41240
Reputation : 32
Join date : 07.07.2013

http://freakvampires.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Ana & Silas. - Page 2 Empty Re: Ana & Silas.

Писане by Silas. Сря Юли 24, 2013 8:57 am

Ana & Silas. - Page 2 Stefan-Salvatore-stefan-salvatore-25784241-500-244

Такива като мен?О,миличка ... през всичките тези години живот на земята,не ти се отразяват добре.Не казвам,че съм значим .. не казвам и че не съм значим.Да,има много на по висок ранг от мен,но аз съм тук в Мистик Фолс за едно.И ще го изпълня..дори и някой да ме убие,което до сега не е измислено как.Казвам ти за пореден път .. няма да си уредиш живота,ако си с толкова вирнат нос.Разбери го .. мислиш си,че си видяла всичко,а една сега запчваш да проглеждаш.
Silas.
Silas.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 185
Пари : 39715
Reputation : 0
Join date : 17.07.2013

Върнете се в началото Go down

Ana & Silas. - Page 2 Empty Re: Ana & Silas.

Писане by Ана. Сря Юли 24, 2013 9:03 am

Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_mojzpwSqbJ1rbvv3ho1_500
Свърши ли? Защото започна да ми става досадно с този кръговратен разговор.Не ти си човека, който ще ми каже как да се държа. Както ти казах-сам ме караш да се държа така. Докато продължаваш да се правиш на велик, аз ще продължавам да съм с "вирнат нос" , тоест от теб зависи. Колкото до останалото, не си кой знае колко по-голям от мен,така че каквото се отнася за мен, се отнася и за теб. Или ме остави на мира и намери някой друг, на който да се хвалиш.. или да сменим темата.
Ана.
Ана.
Вампир.
Вампир.

Posts : 362
Пари : 41240
Reputation : 32
Join date : 07.07.2013

http://freakvampires.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Ana & Silas. - Page 2 Empty Re: Ana & Silas.

Писане by Silas. Сря Юли 24, 2013 9:11 am

Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_m68h4gHb8w1r3eo6mo1_500

Да свърша?Ти си нагло същество,Ана.Спирам с разговора си с теб,защото ти определено не разбираш.Не "чаткаш" като казваш за това време хората.Прекалено наивна.
Silas.
Silas.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 185
Пари : 39715
Reputation : 0
Join date : 17.07.2013

Върнете се в началото Go down

Ana & Silas. - Page 2 Empty Re: Ana & Silas.

Писане by Ана. Сря Юли 24, 2013 9:16 am

Ana & Silas. - Page 2 Tumblr_mph0lz3Sob1syzjqzo1_400
Определено не ти отива новаторския жаргон.
Ана.
Ана.
Вампир.
Вампир.

Posts : 362
Пари : 41240
Reputation : 32
Join date : 07.07.2013

http://freakvampires.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Ana & Silas. - Page 2 Empty Re: Ana & Silas.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите