The Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Eleana Michaelson Icon_minitimeПон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Eleana Michaelson Icon_minitimeНед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Eleana Michaelson Icon_minitimeВто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Eleana Michaelson Icon_minitimeСъб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Eleana Michaelson Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Eleana Michaelson Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Eleana Michaelson Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Eleana Michaelson Icon_minitimeЧет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Eleana Michaelson Icon_minitimeСря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Eleana Michaelson

Go down

Eleana Michaelson Empty Eleana Michaelson

Писане by Elena Grey. Чет Апр 04, 2013 8:01 am

Име на героя: Eleana Michaelson
Известен като: Позната е като Луш, Луса, Луша (прякор, останал и от латинският език, където lush значи буйна)
Години на героя: Изглеждам на около 20
Раса: Древен вампир
Дарба: Заледяване, Копиране на чужди дарби
Професия/хоби: Хобито ми е да се занимавам с оръжия. Обожавам да стрелям. А работата? Всеки век е различна, вече дори не помня някои от нещата, които съм работила. А в по-голямата част от времето дори не ми се налага и да работя..
Опит: За хобито? Разглобявала съм какви ли не оръжи, стреляла съм с какви ли не оръжия, и съм убивала с какви ли не оръжия. Що се отнася за работата, отново ще подметна, че за няколко века съм се научила да работя почти всичко, ако не и всичко. А ако не съм го научила, мога да го науча.
Външен вид: Външен вид? Одавна не ми се е налагало да се описвам сама. Обикновено е по-лесно някой друг да го прави. Но все пак.. Висока съм горе-долу 175-6 см. Косата ми е дълга, руса и гъста, очите имат сиво-син цвят. Обикновено съм облечена разноцветно, не обичам само един цвят. Общо взето.. това е.
Характер: О! И на характер ли трябва да се описвам? Това ще е по сложно... На кратко, когато бях малка, още преди да стана това, което съм днес, характера ми не беше толкова зле, колкото е сега. И да, определено си признавам, че не съм цвете за мирисане. Не съм перфектна. За 2000 години така и не се научих да съм като братята и сестрите си и да се вписвам във всяка ситуация. Понякога съм избухлива, понякога просто не ми пука (което се случва в повечето случаи), понякога мога да бъда и хладнокръвна, но определено не съм тип вампир, който може да се впише навсякъде. Мога да съм доста забавна, стига да съм в правилната фаза на настроението. Докато бях млад вампир не обичах да убивам и да лея кръв, сега се е превърнало в някакво ежедневие и просто не ми пречи вече.
Накратко - ако не ми се говори с някой, по-добре и на него да не му се говори с мен.
История: Ако трябва да съм честна вече не помня всяка една случка, за толкова много години. По дяволите, това са хиляди години! Но помня доста. Началото, например. Помня как вратът ми беше счупен, за да се превърна във вампир, само не знам кой го направи. Мама или тате. Бях с гръб. Както и да е, и на двамата им се сърдих много, много време след това (смее се)! Е, горе-долу така станах Древна, не е нищо интересно. В продължение на много време след това скитах с братята и сестрите си. Ако тръгна да разказвам 2000 години цялата работа ще се проточи, за това само главното. Ходехме от място на място, докато се научим как да се крием по-добре. Случвало се е да избиваме цели селища.. Не, че съм много горда. Но главно за това много пътувахме. Семейството ни остана сплотено доста време, но в последствие ту се разделяхме, ту се събирахме, и този гръг се въртеше през период от.. 100-200 години да кажем. Сега е един от моментите, в които ще се съберем отново. Възможно най-скоро, щом пристигна в Мистик Фолс. Едно птиче ми испя, че са там.
Допълнително: Eleana Michaelson 500_1733835733 Талисмана на врата ми (само крилото), предпазва от слънцето.
Снимката + Лика
Lindsay Ellingson
Eleana Michaelson Tumblr_me6fgl6WHx1qb34kbo1_500


Последната промяна е направена от Elena Michaelson на Чет Апр 04, 2013 11:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Elena Grey.
Elena Grey.

Posts : 25
Пари : 40651
Reputation : 0
Join date : 04.04.2013

Върнете се в началото Go down

Eleana Michaelson Empty Re: Eleana Michaelson

Писане by Гост Чет Апр 04, 2013 10:33 am

Съжалявам, но ликът е зает. Смени го и ще те одобря. Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Eleana Michaelson Empty Re: Eleana Michaelson

Писане by Гост Чет Апр 04, 2013 11:13 am

И още една забележка:
Може да си древен, но без древното семейство/Ребека,Кол,Фин,Клаус,Илайджа,Хенри,Естер,Майкъл/ от сериала да имат кръвна връзка с героя ти. Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Eleana Michaelson Empty Re: Eleana Michaelson

Писане by Elena Grey. Чет Апр 04, 2013 11:23 am

Уж добре прегледах листа със заетите ликове... Нищо, смених я.
Колкото до древните, добре, в историята не съм споменавала имена, така че нека приемем, че става дума за друго семейство, след като не трябва да има връзка с тях.
Сега ще си променя и информацията.
Други забележки? ^^
Elena Grey.
Elena Grey.

Posts : 25
Пари : 40651
Reputation : 0
Join date : 04.04.2013

Върнете се в началото Go down

Eleana Michaelson Empty Re: Eleana Michaelson

Писане by Гост Чет Апр 04, 2013 11:27 am

Не,няма друго. Smile
Одобрена си,добре дошла. sunny

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Eleana Michaelson Empty Re: Eleana Michaelson

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите