The Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Стая номер 1 Icon_minitimeПон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Стая номер 1 Icon_minitimeНед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Стая номер 1 Icon_minitimeВто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Стая номер 1 Icon_minitimeСъб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Стая номер 1 Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Стая номер 1 Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Стая номер 1 Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Стая номер 1 Icon_minitimeЧет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Стая номер 1 Icon_minitimeСря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Стая номер 1

3 posters

Go down

Стая номер 1 Empty Стая номер 1

Писане by Rebekah Mikaelson Сря Окт 31, 2012 3:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

Posts : 2704
Пари : 46902
Reputation : 28
Join date : 21.10.2012

https://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стая номер 1 Empty Re: Стая номер 1

Писане by Михайл Пет Ное 02, 2012 1:39 pm

Майк се огледа и забеляза Мелани да тръгва към къщата.
Пусна Катрин с извинени,че търси тоалетната и тръгна веднага след Мелани.
Момичето сякаш знаеше,че той е зад нея,защото явно търсеше осамотено място.
За известно време Майк я изпусна от поглед това го накара да се оглежда сякаш го преследват призраци,но в следващия момент зърна профила и за секунда и си отдъхна.
Последва я до една стая.Тя влезе,а той се закова на мястото си,ами ако не искаше той да я последва,а някой друг?Ами ако...Той открехна леко вратата и влезе.Видя я подпряна на едно от леглата.
Усмихна се плахо и махна.
-Здравей.-не знаеше какво да й каже или да направи.Все пак след последната им среща.
Не му се искаше отново да се карат.Искаше поне да бъдат приятели.
-Meл...Исках просто да...Знам, че между нас не би могло да има нищо повече,а и не искам дори да повдигам въпроса.Знам,че след всичко случило се ме мразиш и най-вероятно не би ме погледнала,но искам просто да...Нека бъдем приятели.Не бих могъл да поискам нищо повече от това,а и съм сигурен,че ти никога не би поискала нещо повече от това с мен,но...Защо не...Просто нека бъдем приятели?-Майк погледна към земята,вдигна ръката си и свали шапката си.
Михайл
Михайл

Posts : 30
Пари : 42234
Reputation : 0
Join date : 30.10.2012

Върнете се в началото Go down

Стая номер 1 Empty Re: Стая номер 1

Писане by Мелани Дейл Пет Ное 02, 2012 2:11 pm

Цяла вечер не можех да откъсна поглед от Майк. Беше дошъл с Катрин ... по дяволите, по дяволите ! Исках да отида и да го убия.Той се забавляваше а аз бях сама .. в ъгъла и не можех да спра да го гледам и да се дразня .. 2 000 години .. 2 000 години всяка вечер го сънувах а сега .. сега го гледам как се забавлява с вампир.Бях присвила очи.Той и прошепна нещо на ухото и тя се засмя.Чашата във ръката ми се натроши,и няколко парченца стъкло се забиха във ръката ми.Не можех да гледам ,трябваше да се махна по възможно най-бързия начин.Изглежда ме беше видял и тръгна с мен.Какво за Бога искаше ? Да ме унижава още ? Опитах се да избягам но изглежда късмета ми не проработи.Попаднах в една стая от където измъкване няма.Изглежда трябваше да го изслушам.Седнах на едно леглата и изчаках да влезе.До мен имаше огледало.Погледнах се .. приличах на мъртвец .. със тази черна рокля и бялата кожа ..Косата ми беше вдигната на кок.Носех обукви с висок ток .. отново черни.След секунди той нахълта.Започна да ми говори разне глупости за това че иска да сме приятели и така нататък.. просто .. не исках да го слушам ..
В този момент .. изведнъж спря да ми пука.Приближих се до него.Без да казвам и дума сложих пръст на устните му.
-Шттт !
И в следващия момент го целунах страстно .. нямам и си и на идея защо го направих .. просто .. знаех че ме желае .. и аз го желаех .. не беше нужно да си гении за да разбереш какво следва...
Мелани Дейл
Мелани Дейл

Posts : 67
Пари : 42279
Reputation : 0
Join date : 29.10.2012

Върнете се в началото Go down

Стая номер 1 Empty Re: Стая номер 1

Писане by Михайл Пет Ное 02, 2012 2:40 pm

Михаил пусна шапката си и тя падна с глухо тупване на земята.Ръцете му се увиха около тънката и талия,а пръстите му се свиха в юмруци повдигайки леко роклята й.
Той отговори жадно на целувката й,притисна тялото й плътно към своето,а от гърдите му се откъсна звук подобен на стон.
Езикът му си проправи път между меките и устни,потърси нейният,след което жадно проучи устата й.
След известно време се дръпна от нея задъхан.Вгледа се в очите й,а после погледна към все още открехнатата врата.
Затвори я и бързо спусна ръце към нея.Вдигна я,а бедрата й се увиха около ханша му.Той я притисна към стената.Ръцете му се плъзнаха под роклята й,която и без друго се бе набрала над бедрата й.
Едната му ръка я хвана за дупето,а другата се спусна към гърдите й.
Въпреки,че всичко в него крещеше,че не трябва да прави това,той просто не можеше да спре.Имаше нужда от нея.Искаше да я има.Тук.Сега и веднага.
Устните му се спуснаха горещи и влажни по врата й,спряха се близко до ключицата и я захапаха,без грубости...След това целуна мястото и се дръпна за секунда опирайки чело у нейното.
Михайл
Михайл

Posts : 30
Пари : 42234
Reputation : 0
Join date : 30.10.2012

Върнете се в началото Go down

Стая номер 1 Empty Re: Стая номер 1

Писане by Мелани Дейл Пет Ное 02, 2012 5:12 pm

Не можех просто да се откъсна от него.Той трябваше да бъде мой .. само мой не на Катрин или на която и да било .. а мой ! Бях притисната до стената .. това ми харесваше ..обичах грубостите .. а когато ме захапа леко врата .. не можех повече да мисля трезво.Исках го ... исках всяка една част от него да е моя.Целувах го страстно а пръстите на ръцете ми се заплитаха във косата му .Разтапях се в ръцете му .. всичко беше уникално.След малко ръцете ми се спуснаха към краищата на потника му.Когато го съблякох ръцете ми палаво започнаха да опипват голата му гръд.Всичките тези мусколи ме караха да се чувствам сигурна когато бях ръцете му.
Устните му се спуснаха по врата ми.Тогава се отскубнах от него тръгвайки към леглото разголих рамената си и казах докато сядах:
-Мисля че тук ще ни е по удобно.
Повиках го с показалец...
Мелани Дейл
Мелани Дейл

Posts : 67
Пари : 42279
Reputation : 0
Join date : 29.10.2012

Върнете се в началото Go down

Стая номер 1 Empty Re: Стая номер 1

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите