The Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
8 факта за „Знам какво направи миналото лято“. Icon_minitimeПон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
8 факта за „Знам какво направи миналото лято“. Icon_minitimeНед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
8 факта за „Знам какво направи миналото лято“. Icon_minitimeВто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
8 факта за „Знам какво направи миналото лято“. Icon_minitimeСъб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
8 факта за „Знам какво направи миналото лято“. Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
8 факта за „Знам какво направи миналото лято“. Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
8 факта за „Знам какво направи миналото лято“. Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
8 факта за „Знам какво направи миналото лято“. Icon_minitimeЧет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
8 факта за „Знам какво направи миналото лято“. Icon_minitimeСря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

8 факта за „Знам какво направи миналото лято“.

Go down

8 факта за „Знам какво направи миналото лято“. Empty 8 факта за „Знам какво направи миналото лято“.

Писане by Татя Петрова. Вто Сеп 24, 2013 12:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

С удоволствие ви съобщаваме, че след няколко разочароващи моменти от края на четвърти сезон “Дневниците на вампира” се завръща във форма и още по-вълнуващо… поне за тези, които не са погребани под водата и тези, които не се боят от предизвикателствата.

Очевидно има неща, които не ни е позволено да разкрием, но ако сте „гладни“ за повече, ето няколко капки кръв:

1. Усмихващи се герои! Последният път, когато видяхме някой да се усмихва в „Дневниците на вампира“, разбира се не беше много отдавна – в края на четвърти сезон. Главната причина за тези усмивки беше завръщането на Аларик и Лекси.Те няма да се върнат повече, но хората още са щастливи. Елена и Керълайн отиват в колежа, а да не забравяме и прекрасното лято на Елена и Деймън. Още по-популярният Мат Донован и летните му „забежки „ с Ребека. Ще ви хареса, защото в четвърти сезон чувствахме всички толкова свръхестествено, че беше дори трудно да се идентифицират, a сега … Елена изглежда прекрасно, на нивото на Керълайн, отново. Най-накрая. Чудесно е да виждаме точно тази Елена.

2. Да поговорим за Елена... доста е променена в премиерния епизод. Интересното е, че тя се стреми към това да бъде човек, а в същото време Катрин иска всичко друго, но не и това. Колко проклета може да е Катрин, когато не е достатъчно силна? Не може да си представите каква драма ще сътвори.

3. Пол Уесли като Сайлъс… “Особено в сравнение с Деймън, Стефан понякога е като трън в очите”. С това изказване Пол Уесли доказа, че се забавлява да играе Сайлъс, докато Стефан се дави и мечтае да се освободи.

4. Песента “Royals” . Временният музикален трак за първи епизод, включва песента “Royals”. Ама, вие от телевизия СВ защо не оставите тази песен за след няколко седмици, когато ще започне “Reign”?

5. Обрати. Помним кратките думи на Аларик „И ти ми липсваш, приятелю!“. Отново обрати в премиерата на „Дневниците на вампира“ …може би повече от един.

6. Деймън, бащински загрижен… Наистина интересна в този епизод е бащинската роля на Деймън към Джеръми от типа „Не казвай за това на мама“. Между другото, видяхме как светът приема бързата „смърт“ на Джеръми.

7. Среща с новата съквартирантка… Елена и Керълайн имат нова съквартирантка в колежа, от типа на Имоджен Морено, която е добре позната на феновете на канадския сериал “Degrassi”. Имаме предвид, че е чудата и малко прекалено любезна. Има нещо странно в нея.

8. И накрая… Има една много смешна история за заклинанията в митологията на „Дневниците на вампира“. … и това е може би всичко, което ни е позволено да кажем. Най-хубавото е, че“Дневниците на вампира“ се завърна. Керълайн Драйс написа чудесен сценарий, а режисьорът Ланс Андерсън свърши страхотна работа. Ако Сезон 5 поддържа този тон – това ще бъде една успешна година.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Татя Петрова.
Татя Петрова.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 2122
Пари : 46270
Reputation : 28
Join date : 21.02.2013
Location : Mystic Falls.

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите