The Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
how can you do that to me? // три дни по-късно Icon_minitimeПон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
how can you do that to me? // три дни по-късно Icon_minitimeНед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
how can you do that to me? // три дни по-късно Icon_minitimeВто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
how can you do that to me? // три дни по-късно Icon_minitimeСъб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
how can you do that to me? // три дни по-късно Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
how can you do that to me? // три дни по-късно Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
how can you do that to me? // три дни по-късно Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
how can you do that to me? // три дни по-късно Icon_minitimeЧет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
how can you do that to me? // три дни по-късно Icon_minitimeСря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

how can you do that to me? // три дни по-късно

2 posters

Go down

how can you do that to me? // три дни по-късно Empty how can you do that to me? // три дни по-късно

Писане by Christian Stahl Съб Сеп 14, 2013 1:44 pm

-Какво искаш ? - каза глухо, когато тя отново се появи.Чупливата й руса коса се вееше от вятъра, който бе необичайно силен.След всичко, което тя му причини, след всичко, което и Джейн бе му сторила не мислеше, че вече може да допусне някой до себе си, отново.Чувстваше се предаден.Тя се приближи, съвсем малко.С три или четири крачки, които го накараха да отстъпи в знак на съпротива.
-Валерия, какво очакваш да се случи, като се появиш отново ?
Нищо няма да се промени, поне според него.Но не бе достатъчно заслепен от чувствата си и макар и да не го показваше се досети, че тя има да му казва нещо.Тя беше точно като сестра му, е не напълно, но почти винаги постъпваше като нея.
Пристанището винаги е било неговото място, където да помисли, да се скрие.И макар това да не е онова същото като в Дания, но достатъчно, за да му помогне.
Искаше да се отърве от нея, искаше да остане сам и в момента наистина не му беше до нея.Или до който и да е било друг.
-Кажи каквото имаш да ми казваш и си тръгни!Въобще не ми е до теб сега!
Безизразното му изражение и равният тон, в който не можеше да доловиш и капка човечност вече се усещаше гнева му.

пс; изобще не се получи.
Christian Stahl
Christian Stahl
Демон.
Демон.

Posts : 155
Пари : 40291
Reputation : 0
Join date : 19.07.2013

Tattoos
Tatoo: Името на сестра му, встрани на врата му.

Върнете се в началото Go down

how can you do that to me? // три дни по-късно Empty Re: how can you do that to me? // три дни по-късно

Писане by Valeria Starkov Съб Сеп 14, 2013 2:01 pm

-Не ме наричай така,Крис.Името ми е Джейн и до колкото знам го има на врата ти.-усмивката й се разтегна и видя как той остана учуден,все едно някой го беше прострелял.
Джейн бе обладала тялото на Валерия,същата сутрин.Беше се върнала и разбира се бе дошла право при брат си.Беше прогонена от старото си тяло и доста дълго беше в Ада.Джейн бе всичко за този мъж както той бе всичко за нея.Той бе нейн брат,първият мъж в живота й и най-добрия й приятел.Никога не се бяха разделяли за повече от седмица.Тя знаеше колко ядосан  й е но беше радостта от факта,че той е добре и го вижда отново.
Джейн не бе от хората,които показваха чувствата си.Крис я бе виждал да плаче едва 5-6 пъти.Обичаше го с цялото си сърце и душа,но рядко показваше това,защото той знаеше това и без да му го повтаря всяка минута.
-Липсвах ли ти?-усмивката бе изчезнала от лицето й.Все още чуваше виковете на Валерия,която се опитваше да се измъкне и да изкара Джейн от себе си.Джейн бе бясна за това,че брат й я е заменил,но пък тя беше перфектното приемно тяло.
-Знам,че си ми ядосан,но не знаеш какво се случи.Ще ти се наложи да ме изслушаш.-гласът й звучеше толкова различно и непознато за нея.Имаше нужда от старото си тяло,от нейното собствено тяло и то веднага..
Valeria Starkov
Valeria Starkov
Вампир.
Вампир.

Posts : 28
Пари : 39516
Reputation : 0
Join date : 12.08.2013

Tattoos
Tatoo:

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите