The Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

i'm 50 shades of happy now!! хдд

+2
Калина
Татя Петрова.
6 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Татя Петрова. Пон Юли 08, 2013 12:58 pm

First topic message reminder :

Да ви се изфукам, че днес си взех книгата "50 shades of grey" Very Happy  ии много се кефя, защото много исках да я прочета! Very Happy Някой чел ли я е и ако да какво мисли? Very Happy 
Татя Петрова.
Татя Петрова.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 2122
Пари : 46270
Reputation : 28
Join date : 21.02.2013
Location : Mystic Falls.

Върнете се в началото Go down


i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Alex. Пон Юли 08, 2013 2:25 pm

ахахахах честито на печелившите! Laughing 
Alex.
Alex.
Модератор.
Модератор.

Posts : 2152
Пари : 46687
Reputation : 35
Join date : 30.10.2012

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Калина Пон Юли 08, 2013 2:25 pm

Евала аз и веднъж не съм я чела цялата, реших, че ще го направя, когато съм с подходяща нагласа и никой не ме принуждава...
Калина
Калина
Богиня.
Богиня.

Posts : 1304
Пари : 44681
Reputation : 10
Join date : 02.11.2012

http://faeworld.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Damon Salvatore Пон Юли 08, 2013 2:25 pm

Rebekah Mikaelson написа:
Damon Salvatore написа:
Rebekah Mikaelson написа:еми аз пък чета за трети път Под иготоVery Happy 

Като стихче ли се опитваш да го учиш ? Very Happy Very Happy 

и Ребека да ти го рецитира по време на секс,ДА!

Любимо сигурно ще ми е ! Very Happy
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Вампир.
Вампир.

Posts : 1257
Пари : 45028
Reputation : 22
Join date : 21.10.2012
Location : Mystic Falls

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Alex. Пон Юли 08, 2013 2:26 pm

Калина написа:Евала аз и веднъж не съм я чела цялата, реших, че ще го направя, когато съм с подходяща нагласа и никой не ме принуждава...

и аз съм така,но прочетох Козият рог и може би това е единственото ми любимо произведение на Български автор ;д
Alex.
Alex.
Модератор.
Модератор.

Posts : 2152
Пари : 46687
Reputation : 35
Join date : 30.10.2012

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Гост Пон Юли 08, 2013 2:27 pm

Калина написа:Евала аз и веднъж не съм я чела цялата, реших, че ще го направя, когато съм с подходяща нагласа и никой не ме принуждава...

аз всеки път рева на нея,спомням си,че първия път като я четох и бях станала голяма расистка за известно времеVery Happy 

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Татя Петрова. Пон Юли 08, 2013 2:28 pm

Rebekah Mikaelson написа:еми аз пък чета за трети път Под иготоVery Happy 
рофл тая книга ни беше задължителна в 7ми клас ама аз като я видях ква е дебела ии... Very Happy Very Happy 
Татя Петрова.
Татя Петрова.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 2122
Пари : 46270
Reputation : 28
Join date : 21.02.2013
Location : Mystic Falls.

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Гост Пон Юли 08, 2013 2:28 pm

Tatia Petrova. написа:
Rebekah Mikaelson написа:еми аз пък чета за трети път Под иготоVery Happy 
рофл тая книга ни беше задължителна в 7ми клас ама аз като я видях ква е дебела ии... Very Happy Very Happy 

как ще е дебела бе,тва е тънко в сравнение с двата тома на Граф Монте Кристо примерноVery Happy Very Happy 

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Eleonora. Пон Юли 08, 2013 2:33 pm

Niklaus Mikaelson написа:Недей Very Happy
Мисля, че аз съм единствения човек на тая планета, който не ги харесва тея книги Very Happy

 Не си само ти. И аз не я харесах. Звучеше ми леко абсурдна на моменти иии, може би просто не е била като за мен, даже аз лично съжалявам, че си дадох парите. По принцип обожавам да чета чиклит, много лекички и приятни ми идват, но пък тук не издържах. Главната героиня, с извинение за тези, които я харесват, е чисто и просто глупава -.-
Eleonora.
Eleonora.
Ловец.
Ловец.

Posts : 345
Пари : 41951
Reputation : 6
Join date : 20.03.2013

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Татя Петрова. Пон Юли 08, 2013 2:34 pm

Rebekah Mikaelson написа:
Tatia Petrova. написа:
Rebekah Mikaelson написа:еми аз пък чета за трети път Под иготоVery Happy 
рофл тая книга ни беше задължителна в 7ми клас ама аз като я видях ква е дебела ии... Very Happy Very Happy 

как ще е дебела бе,тва е тънко в сравнение с двата тома на Граф Монте Кристо примерноVery Happy Very Happy 
ем ся аз попринцип такива български рядко чета Very Happy 
Татя Петрова.
Татя Петрова.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 2122
Пари : 46270
Reputation : 28
Join date : 21.02.2013
Location : Mystic Falls.

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Гост Пон Юли 08, 2013 2:35 pm

Eleonora. написа:
Niklaus Mikaelson написа:Недей Very Happy
Мисля, че аз съм единствения човек на тая планета, който не ги харесва тея книги Very Happy

 Не си само ти. И аз не я харесах. Звучеше ми леко абсурдна на моменти иии, може би просто не е била като за мен, даже аз лично съжалявам, че си дадох парите. По принцип обожавам да чета чиклит, много лекички и приятни ми идват, но пък тук не издържах. Главната героиня, с извинение за тези, които я харесват, е чисто и просто глупава -.-

като ви слушам съвсем се отказвам,а иначе и аз обичам чиклит и сега се чудех коя още да чета,освен Под игото,че тя е малко тежичкаVery Happy  имаш ли предложения?Smile 

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Alex. Пон Юли 08, 2013 2:37 pm

Главната героиня прилича страшно много на Бела Суон с нейните велики размисли и тъпи въпроси хД
Alex.
Alex.
Модератор.
Модератор.

Posts : 2152
Пари : 46687
Reputation : 35
Join date : 30.10.2012

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Гост Пон Юли 08, 2013 2:38 pm

Alex. написа:Главната героиня прилича страшно много на Бела Суон с нейните велики размисли и тъпи въпроси хД

съвсем се отказах рофл

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Niklaus Mikaelson Пон Юли 08, 2013 2:41 pm

Rebekah Mikaelson написа:
Alex. написа:Главната героиня прилича страшно много на Бела Суон с нейните велики размисли и тъпи въпроси хД

съвсем се отказах рофл
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
Хибрид.
Хибрид.

Posts : 1938
Пари : 46204
Reputation : 31
Join date : 31.10.2012
Location : Mystic Falls.

Tattoos
Tatoo:

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Eleonora. Пон Юли 08, 2013 2:42 pm

Ох, само аз ли на тая планета (както се изрази Никлаус) харесвам Под Игото? Нищо, че е дебела, много ми е приятна за четене, нищо, че е дебела и тежка по принцип.

@Ребека
Щом толкова харесваш чиклит, като автор ще ти препоръчам Марина Фиорато. Книгите ѝ са предимно за средновековна Италия, но пък през повечето време има някаква връзка с някого в настоящия 21 век. Нещо средно между исторически, чиклит и мистерия <3
Лично мой нейн фаворит е "Тайната на Ботичели" ;33

@Алекс
Много точно ;д Самата книга е писана първоначално като фен фикшън на Здрач -.-
Eleonora.
Eleonora.
Ловец.
Ловец.

Posts : 345
Пари : 41951
Reputation : 6
Join date : 20.03.2013

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Гост Пон Юли 08, 2013 2:44 pm

Eleonora. написа:Ох, само аз ли на тая планета (както се изрази Никлаус) харесвам Под Игото? Нищо, че е дебела, много ми е приятна за четене, нищо, че е дебела и тежка по принцип.

@Ребека
Щом толкова харесваш чиклит, като автор ще ти препоръчам Марина Фиорато. Книгите ѝ са предимно за средновековна Италия, но пък през повечето време има някаква връзка с някого в настоящия 21 век. Нещо средно между исторически, чиклит и мистерия <3
Лично мой нейн фаворит е "Тайната на Ботичели" ;33

На мен също ми допада Под игото,разбираемо,щом я чета за 3ти път.Very Happy 
А иначе благодаря,ще се възползвам от предложението ти :3

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Damon Salvatore Пон Юли 08, 2013 2:47 pm

Вие още ли обсъждате книгата ? Very Happy
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Вампир.
Вампир.

Posts : 1257
Пари : 45028
Reputation : 22
Join date : 21.10.2012
Location : Mystic Falls

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Niklaus Mikaelson Пон Юли 08, 2013 2:48 pm

Eleonora. написа:
Niklaus Mikaelson написа:Недей Very Happy
Мисля, че аз съм единствения човек на тая планета, който не ги харесва тея книги Very Happy

 Не си само ти. И аз не я харесах. Звучеше ми леко абсурдна на моменти иии, може би просто не е била като за мен, даже аз лично съжалявам, че си дадох парите. По принцип обожавам да чета чиклит, много лекички и приятни ми идват, но пък тук не издържах. Главната героиня, с извинение за тези, които я харесват, е чисто и просто глупава -.-
Аз само първата четох и то дори не си спомням дали я прочетох цялата (все още съжалявам за тези изгубени часове от живота си), до втора и трета не стигнах. Но да, определено е абсурдна. И като цяло не разбирам всички момичета, които са луди по образа на главния герой (не му помня името).
Не знам до колко е вярно, но една приятелка ми разказва, че 50 shades of grey бил наричан "романът на самотните майки" или нещо от тоя сорт... което още повече ме отказа да правя опити да ги чета. Не, че и като цяло харесвам такива книги, но реших, че е престъпно да съм един от малкото, които не са ги прочели Very Happy

Под игото е класика и дори е обидно да го споменавате в тема за 50 shades of grey Very Happy
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
Хибрид.
Хибрид.

Posts : 1938
Пари : 46204
Reputation : 31
Join date : 31.10.2012
Location : Mystic Falls.

Tattoos
Tatoo:

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Татя Петрова. Пон Юли 08, 2013 2:50 pm

абе хора вие ще вземете да ме откажете да я чета вече Very Happy 
Татя Петрова.
Татя Петрова.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 2122
Пари : 46270
Reputation : 28
Join date : 21.02.2013
Location : Mystic Falls.

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Damon Salvatore Пон Юли 08, 2013 2:51 pm

Tatia Petrova. написа:абе хора вие ще вземете да ме откажете да я чета вече Very Happy 

Защо бе .. да не си самотна майка ? Very Happy
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Вампир.
Вампир.

Posts : 1257
Пари : 45028
Reputation : 22
Join date : 21.10.2012
Location : Mystic Falls

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Niklaus Mikaelson Пон Юли 08, 2013 2:52 pm

А дано да имаме този късмет Very Happy
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
Хибрид.
Хибрид.

Posts : 1938
Пари : 46204
Reputation : 31
Join date : 31.10.2012
Location : Mystic Falls.

Tattoos
Tatoo:

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Eleonora. Пон Юли 08, 2013 2:53 pm

Е, ти пък не се влияй от другите мнения, всеки има свой собствен вкус ;3
Пък ако не ти хареса, поне ще знаеш, че ще си с 40 лева напред, защото няма да ти се налага да купуваш другите две ;д
Eleonora.
Eleonora.
Ловец.
Ловец.

Posts : 345
Пари : 41951
Reputation : 6
Join date : 20.03.2013

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Татя Петрова. Пон Юли 08, 2013 2:58 pm

Damon Salvatore написа:
Tatia Petrova. написа:абе хора вие ще вземете да ме откажете да я чета вече Very Happy 

Защо бе .. да не си самотна майка ? Very Happy
далеч съм от тази фаза о.о Very Happy Very Happy 
Татя Петрова.
Татя Петрова.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 2122
Пари : 46270
Reputation : 28
Join date : 21.02.2013
Location : Mystic Falls.

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Татя Петрова. Пон Юли 08, 2013 2:59 pm

Niklaus Mikaelson написа:А дано да имаме този късмет Very Happy
ем ся аз пак ще я прочета щом съм си я взела Very Happy 
Татя Петрова.
Татя Петрова.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Posts : 2122
Пари : 46270
Reputation : 28
Join date : 21.02.2013
Location : Mystic Falls.

Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Гост Пон Юли 08, 2013 2:59 pm

Смятам да потърся тази,която ти ми каза,интересно ми стана ;д

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

i'm 50 shades of happy now!! хдд - Page 2 Empty Re: i'm 50 shades of happy now!! хдд

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите