Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Весела Нова 2014 година!

Go down

Весела Нова 2014 година!

Писане by Гост on Вто Дек 31, 2013 3:33 pm

"Още една глава от живота ни свършва. Сякаш сваляме товар от плещите си, сякаш сме прочели книга, и я затваряме радостно, и в същото време тъжно, защото сме научили нови неща, но в действителност не сме искали да свършва. Всичките радости, успехи, разочарования, страдания, сбъднати и несбъднати мечти ще избледнеят, защото нищо не е вечно. Вървим, спъваме се, падаме, подават ни ръка, ставаме, и отново. Хората трябва да са подготвени за предстоящото, и да не позволяват миналото да ги завладее. Има обаче едно нещо, което е невъзможно да избледнее- приятелите. Те са тези, които остават, като белег в душата за цял живот. Пазете ги, ценете ги, помагайте им, подкрепяйте ги, станете им опора, както те на вас, прощавайте и обичайте.
Пожелайте си все хубави неща за идната година, но не мислете, че някой с магическа пръчка, ще ги сбъдне. Тук трябва сами да се заемете със задачата да не останат само и единствено мечти. Хората казват, че нямало такова нещо като „новото мен“, което трябва да се появи с идването на новата година. Никой не е казал, че ще се промените точно на момента. Чак в края на новата година може да търсите „новото мен“. Фрапантна, или не чак толкова, промяната винаги я има. Това значи, че сте открили правилния път, осъзнавате грешките си, и не искате да ги повтаряте.
Лудей, смей се, плачи, обичай, създай нови приятелства, укрепи още по- силно старите, прави нови неща, накарай хората да усещат истински липсата ти, ЖИВЕЙ. Бъдете живи и здрави! " Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Permissions in this forum:
Не Можете да отговаряте на темите