The Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Well .. You are everything because of me Icon_minitimeПон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Well .. You are everything because of me Icon_minitimeНед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Well .. You are everything because of me Icon_minitimeВто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Well .. You are everything because of me Icon_minitimeСъб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Well .. You are everything because of me Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Well .. You are everything because of me Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Well .. You are everything because of me Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Well .. You are everything because of me Icon_minitimeЧет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Well .. You are everything because of me Icon_minitimeСря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 27 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 27 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Well .. You are everything because of me

Go down

Well .. You are everything because of me Empty Well .. You are everything because of me

Писане by Зевс Чет Окт 17, 2013 7:39 pm

Well .. You are everything because of me Tumblr_mll6u3A4vF1sogk8no1_500
Лик:Cam Gigandet

Име: Зевс

Години: 25 / стар колкото света

Раса: Бог на небето и гръмотевиците

Дарба: Той е неуязвим, безсмъртен.Използва силата на гръмотевиците, за да накаже неверните му поданици.Владее елемента вода.Всичко му се отдава.



Външен вид: Зевс е изключително красив мъж. Всяка жена би го харесала и всяка жена би искала да бъде с него. Стройното му тяло е мускулесто и много добре оформено, а чертите му са идеални. Сините му очи са толкова проницателни и ледени, а късата му русолява коса само допълва картинката още повече. Той знае, че е обект на желание и това личи дори и в държанието му, макар че не обича да доминира с това.



Харалтер: Себичен, това го описва идеално, въпреки че е крайно определение.Той обича да обгрижва, но предимно себе си.Лесно влюбчив е, но не защото предпочита да бройка дамите, просто не е открил идеала за себе си.
Зевс е Бог и това е от части проклятие за него, тъй като той познава всеки, повече дори от самия себе си. Знае всяка мръсна тайна на всяко ходещо и дишащо същество по тази земя.
Въпреки егоизма му не обича да е център на вниманието, не обича да се разкрива и тук откриваме още едно не сполучливо качество - недоверчивост.Бил е свидетел на всякакви предателства, дори и от най-ближните.Какво по-добро доказателство, както и урок в живота.
Силното му тяло позволява воденето на битки, както и разрешаването на всякакви спорове, защото той не обича да бъде мачкан или да проявява страх към даден индивид.
Никога не проявява слабост, дори пред жена, защото това е Зевс, най-могъщия Бог.Бога на боговете.
Това е той егоистичен и ужасно себелюбив, но става ли въпрос за вършене на задължения, Зевс винаги е на ниво и не допуска огромни, разрушителни раздори в неговото царство.



История: Зевс в древногръцката митология е бог на небето и гръмотевиците, и властващ над всички други богове. Известен още като Зевс Гръмовержец. Той е господар на небето, бог на дъжда. Неговото оръжие са мълниите, които той хвърля по всеки, който му се противопостави. Женен за Хера, но известен със своите "приключения". Той също така е известен с това, че наказва тези, които лъжат или клетвопрестъпват. Негова птица е орелът, неговото дърво - дъба. Представян е като бог на справедливостта и милосърдието, защитник на слабите, и наказващ лошите.
Зевс бил син на Кронос и Рея. Като малък, за да го предпази да не бъде изяден от баща си, както се е било случило с петимата му по-големи братя и сестри, майка му го дала на планински нимфи да го отглеждат на остров Крит. Зевс бил нахранен и отгледан от козата Амалтея. Щом пораснал, той отишъл да работи като виночерпец при баща си и един път му дал питие от нектар, смесено с билки, предизвикващи повръщане. Това накарало Кронос да повърне вече изцяло порасналите братя и сестри на Зевс. Последвала война между Титаните, предвождани от Кронос, и Олимпийците - предвождани от Зевс. Ала Олимпийците били осигурени с непобедимо оръжие от Циклопите и битката завършила с победа за боговете. След войната Зевс спечелил владение над небето, Хадес на подземното царство, а Посейдон на морето. Земята била постановена като общо владение за забавление и радост на всички. Баща е на Атина,Арес,Хермес,Хефест, и други богове.
Зевс
Зевс
Бог.
Бог.

Posts : 8
Пари : 38160
Reputation : 0
Join date : 17.10.2013

Върнете се в началото Go down

Well .. You are everything because of me Empty Re: Well .. You are everything because of me

Писане by Гост Чет Окт 17, 2013 7:43 pm

Одобрен си,добре дошъл! Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите