Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Adrian Moro.

Go down

Adrian Moro.

Писане by Marcel. on Нед Сеп 22, 2013 11:19 am

Вратата се отвори. Висок мъж влезе в почти празната стая, скрил лицето си в мрака. Осветлението бе оскъдно, единствено една електрическа крушка светеше над дървения стол в средата на помещението и осветляваше лицето на мъж, притежаващ светлозелени очи, светла русолява коса и вероятно спадащ към групата хора, приближаващи четиридесетте си години. Косата му бе разрошена, по лицето си имаше синини и аленочервени струйки кръв, които капеха по измърсената му бяла ленена риза. Едва фокусирваше предметите в стаята, докато някаква ръка сграбчи лицето му, стискайки силно челюстта му. Зеленоокият мъж отвори широко очите си, в които бушуваше страх.
- Здравей отново, Боби. - каза му непознатия, усмихващ се ехидно и показващ ред бели зъби. Лицето му се освети и образът му блесна изпод черната качулка, която носеше. Засмя се с подигравателен глас, а после рязко пусна своя заложник. Боби бе стар колега на кафявоокото момче, бяха работили по общи случаи във FBI. Нашето момче се нуждаеше от него, за да постигне напредък с малкото проучване, което провеждаше.
- Какво се случи с теб, Ейдриън? - попита почти шепнейки, разтворил устните си, за да вдиша поне малко от кислорода, от който се нуждаеше. Намираха се в изоставената стара фабрика за цигари в края на града. Никой нямаше да ги намери, тъй като Моро бе скрил добре колата си и нямаше следа, че някой всъщност се намира в старата сграда. Мястото бе пусто, около него се простираше цветна поляна с цветя, а над хоризонта се показваше свенливото слънце. Ейдриън отстъпи няколко крачки назад, подпря тялото си в студената стена и свали качулката си. За миг показалецът му се оказа пред плътните му устни, сякаш даваше заповед на старата си дружка да замълчи.
- Какво се случи с мен? Искаш да знаеш историята? - попита с престорен, някак развълнуван глас той, хвърлил шоколадовия си поглед върху изнемощялото тяло на мъжа. - Е, ще ти кажа какво се случи... Някакъв агент ме натопи, че съм фалшифицирал някаква аутопсия. Тялото било на известен наркобос. Обвини ме, че тайно работя за него. Партньорката ми, Елена, му повярва. Опитах се да избягам, за да не ме тикнат несправедливо зад решетките, но тогава госпожичката ме гръмна. Събудих се в някаква болница. Отне ми доста време, за да се възстановя напълно. - Моро се подсмихна мистериозно, спря да говори и поклати глава. Лицето му бе станало почти ледено, напълно непроницаемо и излъчващо нищо друго освен мрак. Кафявите му ириси бяха потъмнели, приличаха на две черни бездънни ями. Изглеждаше като хипнотизиран, в съзнанието му се превъртаха сцените от престрелката, от болницата, от тежката му рехабилитация след това. Гневеше се само при спомена за тези три години, които бяха изминали от тогава. Неусетно бе стиснал ръцете си в юмруци, готов да ги забие в лицето на бившия си колега и да го довърши. Погледна лицето му, изпод синините и подутините, Адриан успя да прочете любопитния му поглед, с който питаше "Какво стана после?".
- Сега наистина принадлежа към подземния свят, драги ми приятелю. Фалшифицирам облигации, подменям скъпи бижута и картини, крада, убивам. Това е само малка част от занаятите, с които започнах да се издържам. Но стига приказки, времето е скъпо. Дойде време да приключваме тук. - ехидна усмивка се качи на лицето му и с малки стъпки започна да се приближава към Боби. Разкопча ципа на широкия анорак, който носеше и изкара пистолет от вътрешния джоб.
- Моля те, Адриан, не ме убивай. Имам жена и деца. Ще направя всичко за теб. - молеше го той, готов да пренебрегне мъжкото си его и да се разплаче като бебе. Но Адриан бе станал толкова безсърдечен и привикнал към подобни думи, че не му пукаше.
- Ти вече го стори, потвърждавайки, че онази аутопсия е фалшифицирана. - довърши кратко Моро, повдигна ръката си и опря оръжието в челото на зеленоокия мъж. - Сбогом, Боби. Поздрави в Ада. - и пистолетът гръмна. Тялото остана като паралицирано на дървения стол, въжетата, които го обгръщаха опитваха да отпуснат своята задушаваща прегръдка, а очите му останаха отворени. Изпълнени с ужас и страх, впити право в тези на Адриан. Той изцъка недоволно, затвори очите му и се зае с отърваването на тялото и почистване на следите, които е оставил. След това щеше да се върне обратно към по-интересните си занимания и да отпразнува началото на своето отмъщение.

RANDOM FACTS

Детство

1. Роден и израстнал в Сиатъл.

2. Не познава баща си.

3. Проблемен ученик.

4. Спира да ходи на училище щом навършва 17г.

Зряла възраст.

1. Фалшифицира документи, за да го вземат като агент на FBI.

2. Обвинен несправедливо във фалшифициране на аутопсия на наркобос; при опита му да избяга и да се спаси, партньорката му Елена Грей го застрелва.

3. След дълго възстановяване, Ейдриън се присъединява към подземния свят и планува своето отмъщение.

Връзки.

1. Никога не е бил влюбен преди.

2. В по-ранна възраст е изпитвал чувства към най-добрата си приятелка.

Приятели.

1. Вярва единствено на себе си.

Adrian Moro.

26. mystic falls. human. dominic purcell.

blue eyes. brown hair. red lips. healthy body.

CREDIT TO MALENA

Marcel.
Вампир.
Вампир.

Пари : 17399

Върнете се в началото Go down

Re: Adrian Moro.

Писане by △. FLEMMING on Нед Сеп 22, 2013 11:21 am

Одобрен си, добре дошъл. Smile

a man apart;
I am alone here in darkness. I embrace the night, Staring up at the sky. I can't help, wonder why. nobody's daring to love me cause what I am. A creature of the night. I've never seen the night.
△. FLEMMING
Хамелеон.
Хамелеон.

Пари : 24262

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото