Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Christian Vokill.

Go down

Christian Vokill.

Писане by Гост on Пет Сеп 13, 2013 5:00 pm


Kellan Lutz.

Име на героя: Christian Vokill.

Известен като: Ex.

Години на героя:

Раса: Antichrist

Дарба: Притежава всички дарби и съответно има развит имунитет към тях.

Професия/хоби: S.E.X

Характер: Съркастичен, лицемерен, подъл, аргоантен, самовлюбен. Нищо хубаво няма да намерите в мен, освен външния ми вид, разбира се. Обичам да се заяждам, да унижавам, обичам и да ме мразят. Харесва ми жарта и искрите, които пали омразата, която създавам като от нищото във Вас. "Убий или ще бъдеш убит" - мотото на живота ми. Инатлив съм, даже много и винаги правият съм аз! Не приемам чуждото мнение, никой не може да докаже правотата си пред живия носител на смъртта. Честно казано съм отегчен, изморен съм от всичките тези години, защото живота започва да става еднообразен, а днешните хора безинтересни. Студен, забравих да спомена отначалото, а това е наистина важно, не обичам фамилиарните жестове. Разчитам на себе си и своите възможности, защото мога да бъда сигурен в перфектността им.

История: Аз съм и началото и края, Иисус ми открадна репликата между другото. Историята ми тръгва от много далече. В миналото християните ме приемаха като най - големия враг на Христос, като чистото зло в най - прекрасния си вид. Прави бяха, аз съм най - големия им страх, защото аз съм този, който идва за тях, не искам да се хваля, но съм и най - страшния кошмар на Онзи, защото Той знае, че преследвам всяко негово творение и ще убивам, ще унищожавам. Мога да бъда всичко и всеки, мога да бъда дори и Бог, даже и по - добър от него. Имаше славни времена, времена, в които всеки тръпнеше в страх от мен, защото аз самият пазех репутацията си на ниво, но през вековете започна да ми писва. Луцифер не се появяваше, а аз спрях с убийствата, така че и хората спряха да се страхуват. Станаха смели и арогантни... хм, само се правеха на такива, защото щом покажех истинския си облик, всички падаха в нозете ми, молейки за милост. Елементарни същества. Жалки са.

Допълнително: Списък на единствените ми слабости: никотин, секс, пиано.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Re: Christian Vokill.

Писане by Гост on Пет Сеп 13, 2013 5:03 pm

Одобрен си,добре дошъл! Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите