Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 0 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 0 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Още спойлери за сезон 5.

Go down

Още спойлери за сезон 5.

Писане by Гост on Чет Сеп 05, 2013 7:52 am


Какво се случи досега в „ Дневниците на вампира“? Стефан, за който разкрихме, че е двойник на Сайлъс, бе заключен на дъното на океана, Елена избра Деймън, Катрин стана човек, а Бони съживи Джеръми, но самата тя се превърна в дух.

Какво да очакваме? Новият сезон ни връща три месеца назад, след едно сравнително тихо лято. Но това е Мистик Фолс … мирът не е дълготраен, особено със Сайлъс, който се се представя за Стефан. „ Ние ще разкрием този феномен с двойниците, как и защо са се появили в нашата митология.“ – разкри изпълнителния продуцент Керълайн Драйс, която ни издаде и за появата на „злодея“, който е не само страшен, но и внася нова динмиката. „В романтичен план, меденият месец на Елена и Деймън ще бъде прекъснат от приятелство й с колега от университета (в ролята Шон Сайпос, участвал в сапунения сериал “Мелроуз плейс”), мислите на Керълайн остават насочени към Тайлър, въпреки , че е обвързана с второкурсника Джеси (Кендрик Сампсън ,познат от сериала “Гърците”). Като зговорихме за Тайлър: макар изпълнителният продуцент да не разкри кога точно хибрида ще се завърне, тя обеща, това да стане „ в един много прекрасен и подходящ момент“ и с „малко поза“ от страна на Клаус преди да каже “да”. Накрая, Бони и Джръми попадат в една безизходица, която дори AT&T MiFi не може да реши. Драйс обясни – “Външният конфликт е ‘Не мога да те докосна’, а вътрешният е ‘Всъщност наистина имам чувства към теб, но не мога да ти ги разкрия’.

Бонус спойлер: Любимият сервитьор на Мистик Фолс има сочна история от пътуването си в Европа. “Мат няма да бъде второстепенен герой този сезон “ – издаде Драйс. „Той наистина има интересна, интригуваща история тази година. Ние ще бъдем запознати с нея накратко в премиерния епизод.”

Източник.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите