Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Sapphire Belikova

Go down

Sapphire Belikova

Писане by Sapphire Belikova on Вто Сеп 03, 2013 9:23 am

Име на героя: Sapphire Belikova
Известен като: *не е задължително
Години на героя: 20
Раса:Смъртен грях: Похот
Дарба: Телекинеза
Професия/хоби: Модел и агент на недвижими имоти
Опит:5 години като модел и 2 като агент
Външен вид: *не е задължително
Характер: Тя е буйна,умна и схватлива.Винаги има план за действие,умее да преценява противниците си и да намира слабите им места.Обича да се забавлява и купоните за нея са неизбежна част от ежедневието и.Да се прибира боса по тротоара с компанията си или да лудее на някое полу-самотно островче,да се лее алкохол от изгрев до залез слънце.Въпреки,че Беа изглежда приветлив и готин човек,понякога трудно допуска някой до себе си.Доста е странна,но свикваш с времето.В единият момент може да се смее,а в другият да те нападне или да се вбеси наистина,а повярвайте ми не искате това личице на миловидно момиченце да се ядоса.Винаги е нащрек и се пази от враговете си.
История: Сапфир е родом от Будапеща,Унгария.Израстнала в малка къща в покрайнините на града,заедно с двамата си по големи братя и по малка сестра.Винаги били задружни и се защитавали,макар и Сапфир да отказвала каквато и да била помощ,защото не и била нужна.Тя винаги се оправяла сама с кашите,които забърквала и така си създала и репутация.Обичала още от малка да се бие с момчетата,и с времето станала от мъжкараните в града.Разбирала се доста добре с родителите и,майка и винаги я подкрепяла във всичките и начинания,рисуване,музика,танци.не пропускала нещо в което да се изяви,а и и се отдавало.До ден днешен рисува и свири(предимно на пиана и барабани).Отвън винаги изглеждала силна и непокорна,като онези кралици,но отвътре имала мека душа,готова да прости.Когато не била в настроение се затваряла в стаята си и рисувала или съчинявала нова песен,а после с децата от училището се изявявали на малки концерти,но понякога просто излизала и си търсела с кой да се сбие.Когато станала на 19 години Сапфир видяла смъртта отблизо.Този траурен момент от живота и останало завинаги в съзнанието и.Смъртта на единият и брат.Хвърлил се от един мост,но тя не можела да повярва,че се е случило.Той бил този,който и помагал да научи нова схватка да се държи,като непокорната Беа,а не,като слабата и ранима,защото знаела,че живота ще е суров с нея.За това не можела да остани нещата така.Един ден,докато за пореден път се опитала да се сбие с някакво момче забелязала,как един мъж в далечината седи и я гледа,подпрян на едно дърво.Бил висок,с тъмно кестенява коса и втренчил погледа си в нея.Откроявал се от другите наоколо и за това тя се приближила до него,като оставила момчето намира.
-Кой си ти и защо ме гледаш така странно?-Попитала тя без капка свян и смръщила поглед пред непознатия.
-Имаш талант малката.Можеш да го използваш по предназначение.-Отговорил той с тежък глас.
-Талант да се бия?Ти май си побъркан,знаеш ли това?-Продължила да отговаря смело и нахакано.
-Ваште сигурно се тревожат да не вземеш да убиеш някого..-Не спираше да говори все така объркващо.
-Да.Тревожат се,когато се сбия с някой,но чак да го убивам.-Отговорих объркано и отстъпих една крачка назад.
-Брат ти не умря случайно.Ето този човек го бутна от моста онази нощ.Него трябва да търсиш.След като го намериш ме потърси.-Каза той и ми подаде едно бяло листче на което пишеше името "Паркър Хейл".
-И за какво ми е да те търся?-Засмях се.
-Ще видиш..-Отговори ми той и си тръгна.
Същата вечер се прибрах в нас,но това не спираше да ме глозга.Започнах да нервнича из стаята и да гледам листчето."Кой беше той","Какво искаше от мен"..Не спирах да си задавам въпроси,но знаех,че така няма да ги получа.Слязох на първия етаж и казах,че няма да се прибера за вечеря и изхвърчах навън.Нямах си и на идея от къде да започна.Просто въздъхнах и реших да отида на моста,където брат ми се бе хвърлил.Не беше много далеч и отидох пеша.Но когато пристигнах в далечината видях един мъж,който се бе облегнал на парапета.Наоколо нямаше жива душа.
-Сапфир Беликова.Казаха ми,че ще ме търсиш.-Каза той,а ехото от гласа му се чу из тъмнината.
-Познаваме ли се?-Попитах,като присвих поглед,но не го виждах добре в тъмното.
-Не.-Отговори той,като си приближи,замахна с ръка и ме удари с юмрука си,а аз едвам непаднах от удара и се хванах за бузата,стиснах зъби и му върнах удара.
-Хайде,точно така,продължавай.-Продължи той,а аз все повече се нахъсвах,не знаех какво иска и защо го прави,но нямаше да му позноля този кучи син да ме удари втори път.Ударих още веднъж и още веднъж,а той се свлече на земята.Приближих се до него и прихванах бузите му с пръстите на ръката си.
-Чуй ми сега.Никога повече не искам да се доближаваш до мен,нито до семейството ми.Не знам кой си,а и не ми пука.Тъй,че изчезвай!-Изкрещях срещу него и понечих да си тръгна,но тогава усетих силен удар в гърба.Изкрещях от болка,но се обърнах и отново го ударих,а той спря ръката ми на следващия удар и ме удари.В следващият момент помнех единствено как стоя над трупа му.Бяхме се сборичкали,а спомените от това какво е станало бяха изчезнали.Целият беше в кръв,а когато проверих пулса той не дишаше.Изтръпнах от ужас.
-Боже,какво направих?-Запитах се,като малки капчици сълзи се появиха на лицето ми и се хванах за главата.Не можех да остана,та аз го убих..за това побягнах към нас.Тичах колкото се може по бързо и по бързо,докато онзи от сутринта не ми се изпречи от някъде и се блъснах в него.
-Казах ти,че ще ме потърсиш.-Каза той и се отдръпна.
-Да те търся,кой по дяволите си ти?Какво искате от мен?-Извиках и не спирах да плача.
-Ти отключи същността си мила.От днес си смъртен грях.Честито!-Единственото нещо от миналото,което исках да запомня.
Макар и да се опитвах да променя нещата,като започна нормална работа,миналото ми ме преследваше.
Снимката + Лика, който използвате Sara Sampaio

var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();

var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();
Sapphire Belikova
Смъртен грях.
Смъртен грях.

Пари : 19631

Върнете се в началото Go down

Re: Sapphire Belikova

Писане by Гост on Вто Сеп 03, 2013 9:35 am

Одобрена си,добре дошла! Smile

Гост
Гост

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото