The Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Val. Icon_minitimeПон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Val. Icon_minitimeНед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Val. Icon_minitimeВто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Val. Icon_minitimeСъб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Val. Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Val. Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Val. Icon_minitimeПет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Val. Icon_minitimeЧет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Val. Icon_minitimeСря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 20 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 20 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Val.

Go down

Val. Empty Val.

Писане by Valeria Starkov Пон Авг 12, 2013 6:52 pm


Val. Tumblr_md50g8co7A1qdndm8o1_500

Dakota Fanning.



Име на героя: Валерия Старков

Известен като: Вал

Години на героя: 21/NA

Раса: Вампир

Дарба: Проекция

Външен вид: Невероятно русата й коса,която бе естествена винаги бе някак рошава и в същото време й стоеше невероятно.Сините й очи бяха създадени за нея.Кожата й бе така бяла преди и след създаването й.Нежният розов цвят на устните й допълваше картинката.Усмивката й бе рядкост,но бе така сладка и подмамваща.Стилът на Вал е доста..странен.Нейния стил е хубав спореднейното виждане,според другите е това не я засяга особено.Веднъж можеш да я видиш облечена елегантно,а на другия ден нещо хипстърско и странно.

Характер: Не мога да го опиша.До аз,човека който я познава най-добре,все още се изненадвам от това,което виждам всеки ден у нея.Толкова е различна.Като с дрехите всеки ден различно настроение,държание,емоции.Понякога се плаша.Смехът й рядко се чува.Приема нещата доста различно от другите.Живее както смята,че трябва.Прави всичко за да получи желаното.Не знам на какво се дължи всичко това,може би на всичко което е преживяла през годините или просто вътрешното й аз излиза наяве.Толкова пъти е била лъгана,толкова пъти е предавана и то не от кого да е ,а от собственото си семейство.Изпитва такава омраза към тях,към всички хора.Дори понякога предпочита да стой гладна от колкото да се храни от тях.

История: Стоновете на майка й раздираха мрака.Всичко вървеше наред.Бебето се роди,майка му го целуна нежно по челото и..издъхна щастлива.Вал имаше двама братя и една сестра.Когато стана на 5 започна да осъзнава,че никои от това семейство не я искаше тук.Детството й беше меко казано ужасно.Никой не си играеше с нея,но тя се научи да го прави сама.Никой не я гледаше и тя спря да изпитва нужда от внимание.Скапан живот за един човек...
***
Не помня нито годината,нито деня,знам само,че беше зима.Беше студено,може би туко-що бе започнала зимата.А Вал,тя стоеше там на онзи кръстопът.Готова да загърби скапания си живот и се молеше,да започне всичко от начало,но всичко да е перфектно.Затвори очи.Косата й бе вързана на висока опашка.Усетих топлият дъх по врата си.Отвори очи,но не помръдна.
-Ти си този със сделките нали?-попита толкова тихо,че едва се чуваше.Но като,че ли в гласа й имаше страх,нещо което тя никога не беше усещала.
-Може би.-каза мъжки дрезгав глас.Звучеше доста секси.Но това не е важно сега..
-Искам нещо,но има й едно условие.-тя се обърна бързо и го погледна в очите.Боже определено това копеле си беше красиво.Гледаше го с оплашени очи и всъщото време толкова надежда.
-Трябва да ми помогнеш.Ти си последната ми надежда!-каза тя и усети как очите й се насълзиха.-Виж знам как стоят нещата искам нещо и след 10 години ми взимаш душата.Но,моля те,ще сторя всичко,само ми позволи да съм жива вечно.Не искам да умирам.Искам да живея.Искам да почувствам какво е живот без грижи.Направи ме вампир и ме остави вечно жива.Ще сторя всичко.-каза го на един дъх,толкова бързо.
Мъжът я гледаше и като,че ли се чудеше какво да й каже.Щеше ли да й омогне?Ами ако й кажеше не?Нямаше да издържи още дълго в това семейство.Та те я обвиняваха за смъртта на майка й,а тя дори не я бе виждала..
-Добре.Но,преди да станеш вампир и да ти позволя да живееш вечно,моето условие е да ми дадеш девствеността си.-той го каза така спокойно.Очите на Вал се разшириха,а после се свиха и личеше си,че е доста напрегната.
-Добре.Щом това ще ме спаси от всичко добре.-каза Валерия през затворени очи,опитвайки се да спре сълзите си..
***
2013,август,лято.
Мистик фолс.Нов град.Нови хора.Щеше ли да е различно?

Допълнително: Може да се храни с вампирска кръв.Талисман е келтски знак,който носи на врата си.Има гривна,която й помага да ходи по слънцето.
Valeria Starkov
Valeria Starkov
Вампир.
Вампир.

Posts : 28
Пари : 39266
Reputation : 0
Join date : 12.08.2013

Tattoos
Tatoo:

Върнете се в началото Go down

Val. Empty Re: Val.

Писане by Гост Пон Авг 12, 2013 9:24 pm

Одобрена си,добре дошла! Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите