Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Stephanie Williams.

Go down

Stephanie Williams.

Писане by Stephanie Williams on Чет Авг 08, 2013 6:14 pm

Име на героя: Стефани Уилямс

Години на героя: 21

Раса: Вампир

Дарба: -

Професия/хоби: -

Характер: Амиии как да се опиша най- добре? Аз съм...извънредно капризна личност. Капризна с главно К! Също и голям инат. Единствено дете съм. Какво щастие за мен! Така че винаги съм получавала всичко. Особено когато баща ти притежава половината Лас Вегас...
Зодия Овен съм, което не учудва никой общо взето... Може да се каже, че някъде дълбоко, дълбоко... много много дълбоко в мен са заровени някакви чувства като съжаление и състрадание...любов? Но са наистина дълбоко под ледената черупка на сърцето ми… А тя е много дебела… по- стара е и от мен. Май е семейна черта.

История: Такам такам. Да се представим на народа. Аз съм Стефани Уилямс…Някои ме наричат Стефани…Други Фани…Трети просто Стеф…
Вие ми викайте както решите. Важна е фамилията ;]
Уилямс е една от най- влиятелните фамилии в Лас Вегас, Невада.
Моя мил тати е голям „бизнесмен”. Яко, а? Основно се занимава с покупко- продажба и производство на нелегални оръжия и обикаляне по хотелите с поредната курва, но все пак се представя и както акционер в един от най- успешните хотели тук… Уж…Само за пред света.
Моята скъпа майчица, от друга страна е акула… Напълно сериозна съм!
Е… не, чак на 100 %... не в буквалният смисъл. Но тя е адвокат и счетоводител. Главно на фирмите на баща ми…Така са се и запознали. Е, влюбили се, правили бибиди бобиди бум, но смятайте колко качествено е било, щом още когато бях на 10 се разделиха.
Е, поне една хубава работа са направили – създали са мен.Най- прекрасното им съкровище на света. Хаха… И си мислят, че могат да ме подкупват с играчки и парцалки.Имаме си едно хубаво имение на няколко етажа, но от малка съм израснала по хотелите. Не, че се оплаквам… Всички са ужасно мили и добрички, когато тати плаща.
От малка спипвам и баща ми в изневери… Знаех може би, дори преди майка ми. Но винаги чувах примамливото „ Нека купим нещо на принцесата ми…И това ще си остане нашата малка тайна, нали? „
Хаха, да бе да.
Не, че мамчето ми беше по- добра. Преспиваше със почти всичките клиенти на баща ми, за да му отмъщава, или да направи някоя сделка. Мръсно, а? Втриса ме от тях двамата.
За щастие решиха да нямат второ дете, което да измъчат с този живот, така че бяхме само аз и милионите играчки, кукли, рокли и парцалки. Затова и съм толкова капризна днес. Принципа за мен е „Колкото по- малко ти пука, толкова по – щастлив си!” и толкова. Сякаш е писан за мен! Сега живея почти сама. Баща ми постоянно е в командировки, а майка ми живее с новата си „голяма любов” [една от многото].
Не се оплаквам от живота си…Получавам всичко което поискам, дори повече – един от клиентите на тати, много привлекателен и загадъчен младеж (или поне на външен вид беше млад) се оказа вампир и преобърна целия ми свят, като превърна и мен ….. По мое желание разбира се. Заслепените ми от алчност родители така и не разбраха че от 5 години съкровището им се е променило  и за да съм сигурна, че това никога няма да се случи се преместих тук ….

Допълнително: Имам си и пръстенче което да ме защитава от слънцето, та накъде без него!

Alexandra Chando

Stephanie Williams
Вампир.
Вампир.

Пари : 24411

Върнете се в началото Go down

Re: Stephanie Williams.

Писане by △. FLEMMING on Чет Авг 08, 2013 6:20 pm

Одобрена си, добре дошла. Smile

a man apart;
I am alone here in darkness. I embrace the night, Staring up at the sky. I can't help, wonder why. nobody's daring to love me cause what I am. A creature of the night. I've never seen the night.
△. FLEMMING
Хамелеон.
Хамелеон.

Пари : 25972

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите