Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Каква си според цвета на косата ти

Предишната тема Следващата тема Go down

Каква си според цвета на косата ти

Писане by Гост on Чет Мар 21, 2013 10:41 am


Ревнива? Срамежлива? С добро сърце? А, може би лесно запалима, точно като клечка кибрит?
Каква си ти според цвета на косата ти? Прочети нашата статия и може би ще намериш отговора.

Червенокосите са енергични и креативни
Всяка от нас познава поне една жена, отдадена на изкуството, чиято коса носи червения цвят. Несъмнено червенокосите момичета имат връзка с четките и боите, които понякога крият. А защо не с музиката или с любовта към модата? Те са широко скроени личности, с обширни интереси и хобита. Лесно се запалват по нови неща. Как иначе след като темпераментът им е огнен, също като косата. Такива са те! Изковани от страст, но същевременно нежни. Известен ни е и големият брой мъже, които си падат по червенокоски, от което съдим, че освен страстни и нежни, те са и съблазнителни. Да не забравим и творчески!

Блондинките са секси и решителни
Заговорим ли за цвета на косата, как бихме могли да изпуснем блондинките? Та нали всеки се обръща след тях. Но освен русият цвят, който привлича погледа, те са и забавни! Забравете за стереотипа: „Блондинките са глупави“, защото с времето те само доказаха, че това е просто мит, изпъквайки със своята интелигентност. Освен това е лесно да пазаруваш с блондинка, реши ли, че иска два чифта различни обувки, няма да прекара часове в мисли кои да купи, много просто, блондинката ще си купи и двата чифта, защото е решителна дама!

Жените с кестенява коса са отговорни
Те са смятани за най-отговорни и интелигентни. Ако закъснее и с ден за връщането на книгите, които е взела от библиотеката, брюнетката ще изпадне в паника. Без съмнение, обичат да държат всичко под контрол и светът им се преобръща, когато се случи нещо неочаквано. Правят планове за месеци напред, които обичат да спазват. Брюнетките винаги са успешни, също така са и добри приятели. Биха направили всичко, за да ви помогнат, но не ги разочаровайте нито веднъж, ако искате да ви говорят след това. Трудно прощават.

Жените с черна коса са най-борбени
Уверени, с ясна цел в главата си и план как да я постигнат, чернокосите дами ще направят всичко по силите си, за да са на върха, защото знаят, че там им е мястото. Те ще бягат, плуват или летят, за да докажат на света, че заслужават да са там, където се намират. Винаги са готови да помогнат, но само, ако знаят, че след време, услугата им ще бъде върната. Мразят лъжите, но понякога, налагайки им се да лъжат, те също го правят. Трудно им е да се задържат с един мъж, защото обичат вниманието и желаещите ги погледи.

Източник: http://dama.bg

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото


 
Permissions in this forum:
Не Можете да отговаряте на темите