Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 0 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 0 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Розовата алея.

Go down

Розовата алея.

Писане by Татя Петрова. on Нед Мар 17, 2013 5:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

I will destroy you in the most beautiful way possible,
and when i leave, you will finally understand why storms are named after people
Татя Петрова.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Пари : 24930

Върнете се в началото Go down

Re: Розовата алея.

Писане by Stefan Salvatore on Съб Мар 23, 2013 8:58 pm

Излязохме толкова бързо, че дори не можах да разбера, какво става. Просто изведнъж почувствах студения въздух върху ръцете ми, тъй като бях с къс ръкав, а коженото ми манто, стоеше хванато в другата и усетих чистия въздух.
Все още нощта бе така приятна, а луната и звездите стояха на мястото си, правейки тази вечер още по приятна.
- Казвам се Даниел, русокоса принцесо. - казах с тих и нежен глас, сякаш говорех на дете, а всичко около мен бе розово.
За миг човек можеше да си представи, че е попаднал в рая и пухкави пера падат около него, но всъщност розовата алея беше точно това. Тя бе раят на земята, където повечето романтични двойки ходеха и се радваха на заобикалящата ги красота. Какво повече можеше да иска човек от природата, щом тя бе създала едно толкова съвършено място?
- А, как се казвате вие милейди? - добавих, като за миг спряхме и аз се вгледах отново в тайнствените очи. В тях забелязах, че тя крие нещо. Нещо отвътре я мъчеше, нещо, което не искаше да сподели с мен и което криеше някъде там, в онази част от съзнанието, която бе недостъпна за мен.
- Какво криеш от мен? Какво те измъчва? - попитах аз, а после добавих: - Можеш да ми кажеш всичко!

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Stefan Salvatore
Вампир.
Вампир.

Пари : 22629

Tattoos
Tatoo: http://p.twimg.com/Auz7titCQAAsHT9.jpg:large

Писане by Гост on Съб Мар 23, 2013 9:32 pm

Косата й бе небрежно спусната по раменете.По дългите й крака се спускаше черен плат и тоалетът завършваше с черни боти.Красота.Прелест.Грация.Егоизъм.Сила.Или просто..Ребека. В момента Даниел имаше късмет,че до него е такова прелестно създание. Ребека имаше нежно и красиво излъчване, никога никой не би познал какво чудовище се криеше там вътре в нея.Под тази перфектна външност.
Мъжът бе романтичен,добър,забавен, точно това подразни Бека,подразни я,защото тя имаше този комплекс да мисли,че не заслужава дори компанията на истински добри хора.
-Защо си толкова мил?
Сопна се и се дръпна назад,а гърба й допря до едно дърво,от което се спуснаха няколко розови листенца. Момичето погледна нагоре и остана стъписана.Сякаш пред очите й се откри Рай, всичко беше толкова розово,красиво и..остана замечтана за секунди.Неусетно по лицето й се прокрадна една наивна усмивка.Тогава тя осъзна,че държанието й отпреди малко бе повече от непристойно.Погледна към Даниел свенливо.
-Извинявай.Не исках да бъда груба.
Напротив,всъщност искаше,искаше да го отблъсне, и той да я намрази като всички останали,освен брат й.
-Аз съм Ребека.
Каза тихо и пристъпи крачка напред към мъжа.Остана загледана в лицето му,изучавайки чертите му.Беше красив,можеше да види,че имаше добър характер, човек, който не заслужаваше кръвта му да бъде изпита от чудовището,което се криеше в нея.

Гост
Гост

Писане by Stefan Salvatore on Съб Мар 23, 2013 10:06 pm

В първия момент се зачудих защо държанието й така се промени, бе толкова рязко, но въпреки това верен на чувството си за хумор и интуицията си, успях да запазя усмивката на лицето си.
Може би вече бе наистина много късно, но на кого му пукаше? Вероятно и двамата бяхме забравили за времето, но и компанията не бе лоша, макар и да имаше толкова тайни между нас. Как можех да искам от нея да ми каже истината и да разкрие това, което я мъчи като самия аз не бях готов да и кажа или по точно да и опиша това, което съм? Може би щеше да се изплаши, да пищи и да избяга, а може би не, но просто знаех, че не все още не мога да и споделя, това, което отвътре ми казваше "Кажи й". Именно поради тази причина за кратко запазих мълчание и се насладих на няколко минутната тишина и разбира се на красивата гледка около нас. Наоколо нямаше жива душа, сякаш времето ни подготвяше за това да си кажм истината, да сме сами сред рая, единствените хора сред розовия рай от памук.
- Приятно ми е Ребека! Всъщност името ти е много красиво, досущ като външността ти. - казах с тих глас и с усмивка на лицето. - Звучи някак тайнствено, сякаш крие нещо, но пък от друга страна, някои неща трябва да останат тайна, за да не причинят болка на другия. - добавих със същия равен глас и усмивка, която не се отделяше от лицето ми, още при запознанството ни.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Stefan Salvatore
Вампир.
Вампир.

Пари : 22629

Tattoos
Tatoo: http://p.twimg.com/Auz7titCQAAsHT9.jpg:large

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото