Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

Кафене "Gossip"

Go down

Кафене "Gossip"

Писане by Татя Петрова. on Нед Мар 17, 2013 4:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

I will destroy you in the most beautiful way possible,
and when i leave, you will finally understand why storms are named after people
Татя Петрова.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Пари : 24080

Върнете се в началото Go down

Re: Кафене "Gossip"

Писане by Elizabeth Irons. on Вто Юли 30, 2013 8:28 pm

Поредния нов,град,поредната нова обстановка,поредните тъпи хорица и криещи се свръхестествени същества.Същата стара история.Кхм някой да промени сюжета моля...
Не знаех колко дълго ще остана тук, но предполагам както обикновенно най-много за месец,два.Още не се бях настанила, но имах нужда от малко разведряване, за това реших да отскоча до някое кафене.Попринцип предпочитах баровете, но все още беше много рано.
Не ми отне кой знае колко време и намерих кафенето.Седнах на нещото като мини бар и си поръчах студено лате с добавен аромат на карамел - любимото ми.Накой неща просто не се променяха.Взех едно списание и започнах да го разглеждам.Пилеех си времето,това правех аз.
Малко по-късно до мен се настани едно русокоска.Погледнах я и веднага разбрах, че е вампир,леко се подсмихнах.Спогледахме се и вече ни беше ясно каква стока сме.
- От същото като моето за госпожицата.
Подсмихнах се, а после и момичето до мен.Нямаше да бъде лошо да започвам да се запознавам с ''хората'' тук.Да завързвам приятелства не, но нещо като сюзничество, мда това ми допадаше повече.
- Може би беше редно първо да се представя, но все пак.Аз съм Елизабет.
Проговорих с равен и много спокоен тон - нещо типично за мен.Каквато и да беше ситуацията винаги говорех така сякаш всичко ми беше наред.Не, че не правех така, че всичко да ми е наред де.Подсмихнах се за пореден път и отпих глътка от кафето.
- Е, от тук ли си?
Погледнах я любопитно и някак си с изyчаващ поглед.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Loud body language, No conversation.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Yeah, cuz kissin' you was very nice.The rest of you is paradise.Got me shakin' like a pair of dice.Body rollin' like a pair of dice.I'll be fuckin' with him every night.Fuckin' with him every night.I know what I wanna, no shame no hatin'.But if that's your date then you need a replacement.No shame no hatin', no lines no hatin'.No body language, no conversations.Just meet me in the back of the room.When I found out that you're here.I want to do it here.I think we should make it.
Elizabeth Irons.
Вампир.
Вампир.

Пари : 17315

http://your-boyfriend-is-a-douchebag.tumblr.com/

Писане by Alison Queen on Вто Юли 30, 2013 9:05 pm

Имах нужда от нещо ново.Вече ми беше писнало от същите хора,същите места,може малко по-различни,но нищо ново.Но след толкова години всичко ти става скучно.Дано поне в този град да има нещо по-различно,но едва ли и тук ще се застоя дълго.Почти никога не става нещо,което да ме заинтригува до толкова,че да се застоя на някое място.Може би най-много оставам в Лондон,но само в моменти на слабост,когато си припомням какъв беше живота ми преди,но и там не стоя много.Ще видим в този град колко ще издържа.
Разхождах се по улиците и разглеждах,но да си призная тук има повече свръхестествени същества от повечето градове,в които съм била,а те са наистина доста.Но всъщност това не ми пречи.Даже ми е интересно какво му е специалното на това малко градче,че всички са се забутали тук.
Някой човек,ако ме види ще реши,че всичко ми е наред и съм си намерила и къща и няма за къде да бързам.Ходех бавно и изобщо не ми пукаше,но всъщност си е вярно.Няма за къде да бързам.Мога да си намеря къща,когато си поискам,но не си давам зор,мисля да си поседя още време в хотела.
Реших да не разглеждам всичко само отвън,затова влязох в едно кафене.Явно от там започвам.Отидох на барчето и все още не бях решила какво да си поръчам,когато видях русокосото момиче до мен и разбрах,че е вампир,подсмихнах се леко и тя отвърна със същото.Не се и учудвам,че е вампир,днес видях повече свръхестествени същества в този град,отколкото хора.Тя поръча за мен същото,което си беше поръчала и тя.Отново се подсмихнахме.Сервитьора ми подаде студеното лате и аз отпих от него.
-Алисън.
Всъщност не обичам много да се сприятелявам,но явно този град е изключение,тъй като ми е любопитно.Всъщност едва ли ще се сприятеля с нея по простата причина,че аз нямам приятели,но пък може някой ден да ми потрябва за нещо.
-Не съм от тук,скоро пристигнах.И сега реших да поразгледам градчето.Ами ти?
Върнах погледа си върху нея.

Your secrets are safe with me.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Alison Queen
Вампир.
Вампир.

Пари : 17356

Писане by Elizabeth Irons. on Вто Юли 30, 2013 9:37 pm

Още, когато произнесе името си знаех,  че е от Англия.На следващоото казано от нея изречение, бях напълно сигурна.Все пак разпознавахме се, а и акцента....Алисън хм....хубаво име.Като се замисля за всичките тези години съм се запознавала с доста със същото име, било то вампири или други същества.Е, 730 години не са малко живот все пак.
''-Не съм от тук,скоро пристигнах.И сега реших да поразгледам градчето.Ами ти?''
Каза тя и ме погледна.
- Още едно обощо нещо помежду ни.И аз пристигнах наскоро в града.
Усмихнах се и отпих от студеното лате.
- Интересно градче е Мистик Фолс, не мислиш ли?
Погледнах я и повдигнах вежда.В интерес на истината бях права.Тук съм само от няколко часа, а срешнах поне 10 вампира и други свръхестествени същества.Доста нетипично за толкова малко градче.Каква ли тайна криеше този град?!Да признавам това хвана любопитството ми, но едва ли щеше да е достатъчно, за да ме засели тук за постоянно.Като за начало щеше да бъде хубаво да намеря къде да отседна...не обичах особено хотелските стаи.На моменти ме задушаваха и ми идеше да срутя хотелите.Просто са твърде подтискащи и изнервящи, да не говорим, че са и скучни, независимо колко звезди е хотела и какви развлекателни програми предлага.Докато не измислят нещо като ''вампирски пир'' не ги признавам.Отърсих се от мислите и върнах погледа си на Алисънр която пък от своя страна за сега изглеждаше приятен събеседник.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Yeah, cuz kissin' you was very nice.The rest of you is paradise.Got me shakin' like a pair of dice.Body rollin' like a pair of dice.I'll be fuckin' with him every night.Fuckin' with him every night.I know what I wanna, no shame no hatin'.But if that's your date then you need a replacement.No shame no hatin', no lines no hatin'.No body language, no conversations.Just meet me in the back of the room.When I found out that you're here.I want to do it here.I think we should make it.
Elizabeth Irons.
Вампир.
Вампир.

Писане by Alison Queen on Чет Авг 01, 2013 7:03 pm

Още,когато произнесе името си разбрах,че е англичанка.А и Елизабет е типично англичанско име.Второто общо нещо помежду ни за двете секунди,от както съм тук.Първото,че и двете сме вампири,второто и двете сме англичанки,а може и да добавим и това,че и двете сме руси.Интересно дали ще има още нещо общо?!И в следващите й думи разбрах,че има още нещо.Ако продължавам да ги броя сигурно ще им загубя бройката,така че по-добре да спра.
-Със сигурност е интересно.Но ми е много по-интересно какво му е толкова специалното,че всички са тук?
Пропуснах частта,че под "всички" имам предвид вампири,вещици,демони,ангели,върколаци и каквито още се сетиш същества,защото знаех,че се усети какво имам предвид.Все пак няма какво да се правим на ударени.И двете знаем другата каква е и можем да минем през тъпата и скучна част,в която и двете се правим,че не знам каква е другата.Това е изтъркано и тъпо.Какъв е смисъла?Много ме отегчават такива "хора",които си мислят,че това е от някакво значение.Всъщност не виждам никакъв смисъл във всичко това.Може би много малко мислят като мен,но това не ми пречи особено.
В началото не знам с какво ме привлече това малко градче,просто търсех нещо по-различно може би.Писнаха ми лъскавите и блестящи градове като Париж и т.н. Не,че не го обичам.Кой не обича Париж?!Но от време на време ти писва,все пак 778 години са си много и който и да е ще му писне.

Your secrets are safe with me.
Alison Queen
Вампир.
Вампир.

Пари : 17356

Писане by Elizabeth Irons. on Съб Авг 03, 2013 6:30 pm

Когато станеш вампир целият ти живот се променя.За да оцелееш трябва да се прочениш, да стaнeш някой друг, нещо напълно различно.Не проумявах как някои от вида ни иска да води нормален човешки живот и да е вампир едновременно.Това нямаше как да стане!Ние бяхме чудовища и съдбата ни бе да убиваме, за да живеем.Е, да вярно е почти никой не си го е избрал, но няма връщане назад.Не разирах още как можеха да живеят с всички тези усилени чувства...такъв голям товар са.Никога няма да забравя времето, когато и аз чувствах в началото на на вампирския ми живот...толкова отдавна и назад във времето.Никога не бих ги върнала.От много години съм в прекрасно състояние без чувства.Е, трябва да призная обаче имаше си и отрицателни страни на това да бъдеш вампир, но аз гледах да не се задълбочавам върху тях и да си живея живота.Мъже също не ми трябваха е само от време на време...все пак всеки си има нужди, но постояните връзки определено не ми бяха в стила.Дали този Мистик Фолс имаше нещо заинтригуващо?!
''-Със сигурност е интересно.Но ми е много по-интересно какво му е толкова специалното,че всички са тук?''
Попита Алисън.
- Същото се питам и аз.Предполагам скоро ще разберем отговoрa на въпроса.
Усмихнах се и отпих от кафето.
- Е, вече остановили се някъде или още търсиш някое местенце?
Попитах аз и я погледнах любопитно.Може би тя щеше да знае как стоят нещата тук с къщите, апартаментите, именията и въобще всичко без потелска стая.Вярно и тя беше от скоро, но ако се беше остановила някъде може би щеше да каже как стоят нещата.Не, че не можех и сама да разбера, но така щеше да е по-лесно, а аз обичам лесния път.

Elizabeth Irons.
Вампир.
Вампир.

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото