Welcomee!
Latest topics
» Запазване на ликове!
Пон Окт 20, 2014 2:06 pm by Elena Gilbert

» Търся си другарче за рп
Нед Юли 06, 2014 7:13 pm by Stephanie Williams

» Нашите приятели.
Вто Юли 01, 2014 5:56 pm by Elena Gilbert

» everything you say is on fire {vivian&damon}
Съб Юни 28, 2014 7:21 am by Vivian Matthews ∞

» Търся си...
Пет Юни 27, 2014 4:33 pm by Gabriel.

» Търся си другарче за gif
Пет Юни 27, 2014 4:29 pm by Gabriel.

» the evolution of a human being [ Johnathan Clermont | Gabriel ]
Пет Юни 27, 2014 11:02 am by Elena Gilbert

» Връщане на герой
Чет Юни 26, 2014 8:55 pm by Rebekah Mikaelson

» but you are my family after all / Niklaus and Tatia
Сря Юни 25, 2014 11:58 am by Niklaus Mikaelson

Вход

Забравих си паролата!

Our team!
Екип.
Rebekah
Mikaelson
birth date
31.09.
occupation
unemployed
member group
Admin/Original
status
single
portrayal
Claire Holt
alias
Barbie Klaus
Elena
Gilbert
birth date
07.02.1989
occupation
unemployed
member group
Admin/Vampire
status
single
portrayal
Nina Dobrev
alias
Warrior Princess
Nadia
Winchester
birth date
12.08.
occupation
unemployed
member group
Mod./Vampire
status
single
portrayal
Lucy Hale
alias
Lady Stoneheart
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 79, на Нед Яну 20, 2013 6:55 pm
Посещения
Free web counter

В момента е: Пон Ное 20, 2017 7:30 am

Отговори на въпросите.

  • СЪОБЩЕНИЕ & Важна тема
    Отговори
    Видяна
    Последно мнение
  • Теми
    Отговори
    Видяна
    Последно мнение
 

Потребители, разглеждащи този форум: Нула
Модератори

Kimberly Edwards, модератори;

Permissions in this forum:

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите

Legend
  • Има нови мнения Има нови мнения
  • Има нови (Популярна тема) Има нови (Популярна тема)
  • Има нови (Заключена тема) Има нови (Заключена тема)
  • Няма нови мнения Няма нови мнения
  • Няма нови (Популярна тема) Няма нови (Популярна тема)
  • Няма нови (Заключена тема) Няма нови (Заключена тема)
  • СЪОБЩЕНИЕ СЪОБЩЕНИЕ
  • Важна тема Важна тема
  • Global announcement Global announcement